"Niech jej ktoś pomoże"! Fani gwiazdy Polsatu są przerażeni jej wyglądem

"Niech jej ktoś pomoże"! Fani gwiazdy Polsatu są przerażeni jej wyglądem

Polsat wśród szeregów swoich gwiazd ma Dominikę Gwit. Aktorka słynie głównie ze swojej przemiany. Kobieta najpierw spektakularnie się odchudziła, po czym znów przytyła i obecnie waży dużo więcej niż na początku. Jej fani są szczerze zaniepokojeni zdrowiem aktorki. 

Polsat w zeszłym roku zaprosił Dominikę Gwit do programu "Taniec z Gwizdami". Aktorka tańczyła tam u boku znanego i cenionego tancerza, Żory Korolyova. Mimo tego, że kobiecie szło bardzo dobrze, taniec nie okazał się być dla niej jednak drogą do pozbycia się ponadprogramowych kilogramów.

Polsat - jego gwiazda ma poważny problem

Otyłość jest jedną z chorób cywilizacyjnych XXI wieku. Niezwalczana może prowadzić do bardzo poważnych kłopotów zdrowotnych, takich jak choroby wątroby, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia hormonalne czy też uszkodzenie nerek. Otyłość jest również prostą drogą do nowotworów - piersi, macicy, trzustki, jelita grubego, nerek, wątroby, odbytu oraz wielu, wielu innych. Osoby zmagające się z tą chorobą mogą również zapomnieć o staraniu się o potomstwo. Zdjęcia Dominiki Gwit nie pozostawiają złudzeń - aktorka jest jedną z ofiar tej przykrej choroby. Kobieta wielokrotnie jednak podkreślała, że nie ma problemu ze swoją wagą, a co więcej, czuje się z nią dobrze. Często powtarzała, że w ciele szczupłej osoby nie czuła się szczęśliwa. Tylko czy nie jest to przypadkiem dobra mina do złej gry? Nawet jeśli nie, to trudno nie zadać pytania - czy szczęście powinno być ważniejsze od zdrowia?

Dominika Gwit mierzy się z przykrymi komentarzami

Aktorka na swoim instagramie umieszcza dziesiątki zdjęć. Gwiazda ewidentnie nie ma również problemu z pozowaniem na ściankach czy też do sesji robionych na potrzeby gazet. Niestety, internauci nie szczędzą ostrych słów. Pod zdjęciami Dominiki tylko nieliczne komentarze są jej przychylne. Zdecydowana większość to przytyki, a czasem nawet i obelgi. Jeden z użytkowników instagrama napisał: - Dominika, lecz się póki możesz. Dziewczyno z taką wagą to nie wiadomo, ile jeszcze masz życia przed sobą. Cukrzyca, nadciśnienie, choroby serca, chore stawy, brak wydolności, hipercholesterolemia. Naprawdę, pora się opamiętać i przestać wmawiać, że jest ok - doradzał. Jednak nie wszyscy są tak delikatni w doborze słów. Znalezienie o wiele ostrzejszych komentarzy wcale nie jest trudne: - Ale szafa! Niech jej ktoś pomoże! - czytamy w komentarzach. - Nie ma co się czarować ani oszukiwać... Okropnie grubaśna dynia... - napisał inny komentujący.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Dominika Gwit z nieprzychylnych opinii nic sobie jednak nie robi. Ostatnio zamieściła kolejne zdjęcie, w długiej, żółtej sukni. Opatrzyła je następującym podpisem: - Mimo tego, że "Pudelek" uwielbia pisać o wszystkich i wszystkim źle, ja uważam, że wyglądam oszałamiająco!!! - stwierdziła. Czy to już samozachwyt? Czy może rzeczywiście nikt nie powinien nikomu dyktować, jak ten drugi ma żyć, nawet jeśli w grę wchodzi jego zdrowie?ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kler gdzie obejrzeć za darmo w sieci? Które kina wyświetlają Kler?
  2. Nowe zasady w McDonalds. Nawet 95 złotych za parkowanie pod ich restauracjami
  3. Duda przerywa milczenie. Skomentował najgłośniejsze nagranie ostatnich dni
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News