Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk

Polskie media to przemilczały. Nie żyje legendarny muzyk Źródło: fot. wikimedia.org

Polsat, TVN, TVP oraz inne polskie stacje milczą całkowicie na ten temat. Mimo że nasz świat opuścił jeden z najbardziej kultowych muzyków wszech czasów.

Polsat, podobnie jak pozostałe stacje telewizyjne oraz portale informacyjne w naszym kraju, całkowicie przemilczał informację o śmierci jednego z największych muzyków na świecie. Jego utwory poruszyły miliony słuchaczy na całym świecie, a swoją karierę rozpoczął jeszcze w latach 50. Mowa oczywiście o Andre Williamsie, który stał się prawdziwą legendą R&B.

Polsat i inne stacje nawet o tym nie wspomniały

Każda większa stacja telewizyjna w naszym kraju posiada własny portal internetowy, na którym zamieszczane są wszelkie aktualne wydarzenia zarówno z Polski, jak i z całego świata. Jednak o dziwo, o tych doniesieniach, które wstrząsnęły całym światem próżno tam szukać nawet jednej wzmianki.

Może to tym bardziej dziwić, że odnosi się tak samo do strony Polsatu, TVN24, czy też TVP, a przecież mówimy o międzynarodowej gwieździe muzycznej, która na zawsze odmieniła sztukę. Andre Williams był prawdziwą legendą i niestety opuścił nasz świat w niedzielę 17 marca.

Muzyk dożył 82 lat, co bez wątpienia jest nie lada osiągnięciem, ale dla fanów to wciąż zbyt szybka śmierć. Andre swoją karierę rozpoczął już w połowie ubiegłego wieku i zasłyną takimi piosenkami jak "Bacon Fat", "Jail Bait", "Cadillac Jack" oraz "Shake A Tail Feather".

Niestety lata 80. okazały się dla niego niezwykle trudne, ze względu na uzależnienie od narkotyków stracił swój majątek i wylądował na ulicy. Jednak nie poddał się i wrócił do branży muzycznej. Swoją ostatnią płytę nagrał w 2016 roku, co bez wątpienia robi ogromne wrażenie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

O śmierci muzyka poinformowała między innymi wytwórnia muzyczna, z którą współpracował przez wiele lat Pravda Records, jednak nie oznacza to, że nie pracował również z innymi wytwórniami.

-  Z wielkim smutkiem informujemy o śmierci legendarnego artysty Andre Williamsa. Zmarł dziś rano w Chicago w wieku 82 lat. Poruszał nas i wielu niezliczonych za życia. Kochamy cię Dre - czytamy.

Nie da się ukryć, że jest to potworna strata dla całego rynku muzycznego. Niestety nikt już nie zastąpi nam tak wspaniałego artysty.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Elżbieta Zapendowska z partnerem! Jest od niej 20 LAT MŁODSZY! „Nie trzymam go na siłę”
  2. Bogumiła Wander ZMIAŻDŻYŁA Agnieszkę Woźniak-Starak. Dosłownie zrównała ją z ziemią
  3. Byłe kobiety syna Martyniuka przerywają milczenie. Zgroza
  4. Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej? Totalnie inna postać niż córka

źródło: Interia

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News