TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją

TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją Źródło: flickr.com/Piotr Drabik

Polsat postanowił zaskoczyć swoich widzów. Filmowa propozycja stacji na dzisiejszy wieczór to najprawdziwszy hit. Nie wiadomo, czy TVN zdoła zatrzymać swoich widzów.

Polsat szykuje dla swoich widzów najprawdziwsze filmowe widowisko. Tego wieczoru TVN musi liczyć się z tym, że konkurencyjna stacja zabierze im dużą część widzów. Tak kultowe programy jak "Milionerzy", "Kuba Wojewódzki" czy "Superwizjer" mogą okazać się mało przekonującym argumentem, aby pozostać przy TVN. Dzisiejsza propozycja Polsatu jest niezwykle atrakcyjna.

Telewizja Polsat regularnie zaskakuje swoich widzów filmowymi hitami. Już dziś o 20:05 będzie można obejrzeć kolejny hit. Wiele osób zdecyduje się obejrzeć ten wyjątkowy film sensacyjny zamiast kolejnego odcinka "Milionerów". Mowa o produkcji pt. "Uprowadzona II". 

Polsat zapowiada prawdziwy filmowy hit. Już dziś wieczorem film sensacyjny "Uprowadzona II"

"Uprowadzona II" to film sensacyjny w reżyserii Oliviera Megatona, który pokochało wiele osób. Francuski film miał swoją premierę w 2012 roku i zgromadził w kinach liczne grono widzów. Dziś wieczorem, dzięki telewizji Polsat, będzie można obejrzeć go przed telewizorem.

Fabuła trzyma w napięciu od samego początku. Emerytowany agent CIA Bryan Mills zabiera swoją rodzinę na wakacje do Stambułu. Niestety okazuje się to nieszczęśliwym wyborem. Mężczyzna wraz z żoną zostają porwani. Jedynie ich córce Kim udaje się uciec. Porywaczem jest - ku zaskoczeniu wszystkich - ojciec chłopaka zamordowanego przez Millsa. "Uprowadzona II" to kino akcji wysokich lotów, które trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

To nie koniec filmowych propozycji Polsatu. TVN musi liczyć się z olbrzymią konkurencją

To jednak nie koniec niespodzianek, które dzisiejszego wieczoru przygotowała dla swoich widzów telewizja Polsat. O 23:00 będzie można obejrzeć thriller pt. "Sprawiedliwość ulicy", którego reżyserem jest Don E. Fauntleroy. 

Fabuła tego filmu również dostarczy widzom telewizji Polsat mnóstwo emocji. Śmierć zastrzelonego policjanta zostaje uznana za przypadkowy akt przemocy, jednak ojciec ofiary zamierza domagać się sprawiedliwości i sam postanawia odnaleźć i ukarać zabójców swojego syna. Co będzie dalej? O tym będzie można przekonać się już dziś wieczorem.

Dzisiejszy wieczór z pewnością będzie należał do telewizji Polsat. Stacja TVN robi wszystko, aby zatrzymać swoich widzów. Jednak takie programy jak "Kuba Wojewódzki" czy "Superwizjer" mogą okazać się zbyt słabym argumentem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pola Raksa ma prawie 80 lat. Kiedy zobaczycie jak DZIŚ wygląda, oszalejecie
  2. Anna Mucha z byłym partnerem. Fani czekali na ich powrót LATAMI! WOW!
  3. Wielkie szczęście Grażyny Torbickiej. Najszczersze gratulacje
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. Po "Projekt Lady" chciała popełnić samobójstwo. Małgorzata Rozenek ją uwielbiała
  6. Wiśniewscy stracili dom warty miliony! To nie koniec problemów z pieniędzmi

źródło: Program telewizyjny

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News