Dziś wieczorem miliony Polaków włączy Polsat. Pękniecie ze śmiechu

Dziś wieczorem miliony Polaków włączy Polsat. Pękniecie ze śmiechu Źródło: Pixabay/mohamed hassan

Polsat szykuje dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Już dziś wieczorem miliony Polaków zasiądą przed telewizorami i będą śmiać się do rozpuku. Dzisiejsza propozycja stacji to doskonały pomysł na wieczorny relaks.

Polsat szykuje dla swoich widzów wyjątkową niespodziankę. Już dziś wieczorem pół Polski zasiądzie przed telewizorami i będzie śmiać się do łez. Wszystko za sprawą wyjątkowej pozycji w dzisiejszym programie, które nie warto pomijać. To będzie doskonały sposób na wieczorny relaks.

Inne stacje mają powody do obaw. Polsat wyemituje dziś wieczorem najprawdziwszy hit. Już dziś o 21:05 stacja wyemituje kolejny odcinek programu rozrywkowego "Kabaret na żywo". Największe gwiazdy polskiego kabaretu gwarantują niezapomnianą rozrywkę, która potrwa nieco ponad 2 godziny. Dziś wieczorem w niejednym polskim domu słychać będzie głośny śmiech.

Polsat przygotował prawdziwy hit. Już dziś wieczorem emisja programu rozrywkowego "Kabaret na żywo"

To już 55 odcinek kolejnego sezonu programu "Kabaret na żywo" emitowanego przez telewizję Polsat. Widowisko od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem telewidzów. Tym razem z pewnością nie będzie inaczej. Największe gwiazdy kabaretu już wkrótce do łez rozbawią publiczność zgromadzoną przed telewizorami.

To będzie 125 minut niezapomnianej rozrywki, którą już dziś zapewni swoim widzom telewizja Polsat. Na scenie pojawią się największe gwiazdy polskiego kabaretu. Wystąpią między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Artur Andrus oraz Formacja Jurki. W roli konferansjera zobaczymy słynnego komika, Piotra Bałtroczyka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

"Kabaret na żywo" gości na antenie telewizji Polsat od 2016 roku i rozśmiesza do łez

Kolejna odsłona "Kabaretu na żywo" w telewizji Polsat na pewno przyniesie wiele emocji. Stacja emituje cotygodniowe widowisko kabaretowe nieprzerwanie od 2016 roku. Program "Kabaret na żywo" od początku notował bardzo wysoką oglądalność. Wiele osób marzy o tym, aby kiedyś znaleźć się na widowni, która ma możliwość aktywnie uczestniczyć w show. 

Każda seria programu składa się z kilkunastu lub kilkudziesięciu odcinków emitowanych w każdą niedzielę. Do tej pory w programie brały udział największe gwiazdy polskiej sceny kabaretowej. Dziś wieczorem również można spodziewać się wielkiego widowiska. Dzięki telewizji Polsat dzisiejszy wieczór będzie pełen humoru.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła całą Polską
  2. Ivona Pavlović ogłosiła radosną nowinę! Niedługo będzie bawić na rękach dziecko! Dzidziuś jest w drodze, zewsząd spływają gratulacje
  3. Tragiczne słowa Katarzyny Dowbor. Spisała testament
  4. Jako dziewczynka wzięła udział w "Od przedszkola do Opola". Dziś jest wielką gwiazdą estrady
  5. Dieta jabłkowa podbija Internet. Schudniesz ekspresowo
  6. Mama Joanny przez 20 lat trzymała w szafie jej 3 martwe siostry. Teraz Joanna urodziła 3 dziecko

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News