Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej w Obersdorfie

Helikopter rozbił się na skoczni narciarskiej w Obersdorfie Źródło: .

Polsat postanowił przekazać swoim widzom informacje dotyczące dramatycznego wypadku, który miał miejsce na jednej z najbardziej znanych skoczni narciarskich na świecie. Na miejscu rozbił się helikopter. Służby wciąż wyjaśniają przyczyny rozbicia się maszyny.

Polsat poinformował widzów o dramatycznym wydarzeniu, do którego doszło na jednej z najbardziej znanych skoczni narciarskich. Okazało się, że na legendarnym obiekcie rozbił się helikopter. Trudno jest wyjaśnić, jak dojść mogło do tak strasznego wypadku, który nawet z bardzo daleka wyglądał niezwykle niebezpiecznie. Służby wciąż wyjaśniają, dlaczego zdarzenie miało miejsce.

Jak na razie nieznana jest przyczyna, jednak możemy być pewni, że po czymś takim skoczkowie długo nie będą mogli wrócić na obiekt. Niektórzy twierdzą wręcz, że przywracanie go do doskonałego stanu zajmie jeszcze kilka miesięcy, w związku z czym sportowcy pojawią się na nim dopiero przyszłej zimy. Pewne jest jedynie, że straty można liczyć w milionach euro.

Polsat przedstawia straszne wiadomości na temat rozbitego helikoptera

Do wypadku doszło na jednej z najbardziej znanych skoczni na świecie, która mieści się w niemieckim Oberstdorfie. Co roku meldują się na niej najlepsi skoczkowie świata, odbywają się tam Turnieje Czterech Skoczni, a także wiele innych zawodów Pucharu Świata. Obiekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów, którzy chcą zwiedzać miejsce, gdzie legendy skoków odnosiły swoje największe sukcesy.

Dziś miał tam jednak miejsce straszny wypadek, który przeraził wiele tysięcy osób. Dowiedzieliśmy się, że helikopter rozbił się na skoczni, w związku z czym doszło do całkowitego zniszczenia maszyny. W momencie katastrofy znajdowała się ona kilkanaście metrów nad rozbiegiem. Nagle z nieznanych przyczyn helikopter zaczął opadać, a pilot nie mógł w żaden sposób temu zapobiec.

Polsat opowiada o wypadku na skoczni w Oberstdorfie

Pilot wymagał pomocy medycznej, jednak lekarze przekazali już, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Udało się więc zapobiec jeszcze większej tragedii, choć można stwierdzić, że mężczyzna miał sporo szczęścia, że pomimo upadku z takiej wysokości wszystko nie zakończyło się jego tragiczną śmiercią. Sama maszyna należała do właściciela skoczni, służyła wyłącznie do konserwacji i prac technicznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Szybko oszacowano straty, jakie powstały w wyniku wypadku. Okazuje się, że z pewnością koszt naprawy wszystkich zniszczeń przekroczy 2,5 miliona euro. Wiadomości o zdarzeniu zasmuciły tysiące osób na całym świecie.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Agnieszka Radwańska miała operację plastyczną? Fani: "Co ona zrobiła z twarzą?!". Jej nowy wygląd was ZSZOKUJE!
  2. Jolanta Kwaśniewska na zdjęciu z młodości w długich włosach. To najpiękniejsza Pierwsza Dama w historii Polski. Ten widok zwali was z nóg!
  3. Wyjątkowa Polka nie żyje. Telewizja publiczna przekazała rozrywające serca rodaków wiadomości
  4. Szok w programie Jaworowicz. Policja przerwała nagranie i zatrzymała skazanego za pedofilię
  5. Fani serialu „Przyjaciółki” wstrząśnięci. Przerażająca katastrofa samolotu, na pokładzie uwielbiany bohater
  6. Polska spłynie, jasnowidz wzbudził strach. Jackowski przekazał Polakom okrutną treść wizji

źródło: Polsat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News