"Spójrz w lustro, halloween już się skończyło!". Bulwersujący atak na gwiazdę Polsatu

"Spójrz w lustro, halloween już się skończyło!". Bulwersujący atak na gwiazdę Polsatu

Polsat zaproponował jej udział w swoim tanecznym show, gdzie błyszczała niczym gwiazda. Nikt się jednak nie spodziewał, że młoda aktorka stanie się głównym celem internetowych hejterów.

Polsat dzięki swoim programom wypromował już niejedną gwiazdę. Programy takie jak "Taniec z gwiazdami" dla wielu celebrytów stały się idealnym sposobem na pokazanie się szerszej grupie odbiorców. Podobnie było w przypadku Dominiki Gwit, która zyskała popularność dzięki swojej roli w filmie "Galerianki" i serialu "Singielka". Jednak potem młoda aktorka zniknęła ze ścianek i pierwszych stron gazet. Jednak dzięki show stacji Polsat ponownie wróciła na najważniejsze nagłówki.

Gwiazda telewizji Polsat zlinczowana przez internautów

Aktorka przez swój wygląd skupiła na sobie uwagę wielu internetowych hejterów, którzy nie oszczędzali jej w komentarzach. Jednak w pewnym momencie Dominika wzięła się za siebie i trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę bombowo. Niestety problemy z nadwagą powróciły i aktorka przybrała znacząco na wadze. Sama jednak zaznacza, że nigdy nie czuła się lepiej. Co więcej, po swoim ślubie Gwit jeszcze bardziej przytyła, przez co internauci zaczęli podejrzewać, że jej mąż ją zwyczajnie tuczy. Aktorka jednak zdaje się nie przejmować zgryźliwymi komentarzami i cały czas wrzuca nowe, coraz to bardziej kontrowersyjne zdjęcia na swoje profile w mediach społecznościowych. Oczywiście w komentarzach pod dosłownie każdym zdjęciem aż roi się od wiadomości wysłanych przez złośliwych internautów. Tak też jest i w tym przypadku. Na jednym z ostatnich zdjęć aktorki opublikowanych na Instagramie widzimy ją stojącą przy naprawdę pokaźnym drzewie w parku. Oczywiście hejterzy nie mogli sobie podarować takiej okazji i bardzo szybko zaroiło się od komentarzy. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Wszystko jest ok i świetnie, ale jak się ma w obwodzie tyle, co 100letnie drzewo to już chyba jest problem... - pisze jedna z internautek. - Weź spójrz w lustro, halloween już się skończyło, ale u Ciebie cały rok... - czytamy. - Proszę się tak nie opierać, bo może się przewrócić drzewko - dodaje kolejna internautka. Podobnych komentarzy jest cała masa, jednak Dominika może też liczyć na swoich fanów, którzy wiernie trzymają jej stronę i bronią ją przed takimi osobami.

  1. Wygląd grobu Kory po 1 listopada przyprawia o zawrót głowy! Zdumiewające
  2. Pani Beato, proszę się nie dać! Tyszkiewicz zaatakowana, my jej bronimy
  3. Królowie disco polo połączyli siły! Niesamowite nagranie krąży po sieci
  4. Pitbull nie ma szans na dom? Wszystkie psy zostały adoptowane, tylko nie on
  5. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
Następny artykuł