Gwiazda Polsatu i TVN szokuje. Straszna choroba powróciła, nie ma sił z nią walczyć

Gwiazda Polsatu i TVN szokuje. Straszna choroba powróciła, nie ma sił z nią walczyć

Ta młodziutka aktorka doprawdy wyrosła na prawdziwą gwiazdę stacji Polsat i TVN. W stacji Polsat zrobiła furorę, występując w „Tańcu z Gwiazdami”. Niestety, teraz okazuje się, że nie jest z nią najlepiej. Powróciła choroba, z którą zupełnie nie ma już siły walczyć.

Dominika Gwit na co dzień jest pełna pozytywnej energii i pogody ducha. Na jej Instagramie możemy podglądać zdjęcia, na których widać, że jest szczęśliwa. Jednak młoda aktorka przyznaje - cierpi na poważną chorobę, z którą nie ma już siły walczyć.

Gwiazda telewizji Polsat i TVN nie ma już sił

– TAK – jestem gruba, TAK – jestem szczęśliwa, TAK – mam do tego prawo, TAK – będę o tym mówić głośno! NIE – nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE – nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie – uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana! – pisała niedawno, bardzo emocjonalnie, Dominika Gwit.

  Faktycznie, aktorka miała w życiu moment, w którym schudła bardzo dużo. Promowała wtedy aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Wydawało się, że szczuplejsza jest też szczęśliwsza. Potem znowu przytyła. Wydawać by się mogło, że po prostu zrezygnowała z odchudzania - okazuje się jednak, że aktorka nie ma już sił, by walczyć z chorobą. - Nie mam siły ani ochoty walczyć o rozmiar S - ujawnia w tabloidzie. Zresztą ja już zaingerowałam w swoje życie, omamiając się dietą bez wsparcia psychologicznego. Żałuję, bo to nie było dla mnie dobre. Oczywiście otyłość jest chorobą i raz na jakiś czas warto dla zdrowia zrzucić kilka kilogramów. Ale po jakimś czasie one i tak będą wracać. Takie już jest życie - mówi wyraźnie zrezygnowana gwiazda telewizji Polsat. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. To koniec imperium Rydzyka? Chcą je zlikwidować
  2. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
  3. Dziewczyna Macierewicza przerywa milczenie. Ujawnia jego sekrety
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News