Jak wyglądają dzieciaki z Kevin sam w domu w 2018? Grubo się zdziwisz

Jak wyglądają dzieciaki z Kevin sam w domu w 2018? Grubo się zdziwisz Źródło: yt/ET Canada

Polsat corocznie emituje na antenie jeden z największych hitów wszech czasów. "Kevin sam w domu" to nie tylko świetna komedia z barwnymi postaciami, ale i doskonały przepis na udaną świąteczną atmosferę. Aktorzy zaangażowani w produkcję przez 28 lat zmienili się nie do poznania.

Polsat pamięta o swoich widzach i co roku emituje ich ulubioną komedię. "Kevin sam w domu" zrobił niewyobrażalną karierę za Oceanem. Również polscy widzowie nie mogą się doczekać kolejnej dawki emocji, które zafundował swoi oprawcom dzieciak z USA. Jak dzisiaj wyglądają bohaterowie kinowego hitu?

Jak dziś wyglądają postaci "Kevin sam w domu"? Polsat dba o swoich widzów, emitując film

Twarzą produkcji bezsprzecznie był Macaulay Culkin. O burzliwym życiu aktora, który nie mógł sobie poradzić ze sławą, media donosiły na bieżąco. Jako nastolatek zaczął sięgać po narkotyki i prowadził bardzo imprezowy styl życia. Wielokrotnie poddawał się odwykom i okazuje się, że te przyniosły efekt. Dziś, 38-letni aktor na nowo próbuje zawalczyć o swoją karierę. Niedługo pojawi się w filmie „Changeland”, a fani już nie mogą się doczekać jego nowej odsłony. Hillary Wolf wcieliła się w rolę starszej siostry Kevina. Dziewczyna długo szukała swojej drogi i oprócz wielkich produkcji w świątecznych hitach, nie udało jej się odnaleźć w Hollywood. Kobieta zajęła się więc sportową karierą i reprezentowała Stany Zjednoczone w judo. Obecnie unika mediów i show biznesu. Devin Ratray zagrał Buzza. Charakterystyczny brat Kevina zapisał się w pamięci widzów. Aktor dziś ma 41 lat i wciąż pojawia się w produkcjach filmowych. Zagrał między innymi w "Nebrasce" i zaangażował się w koncertowanie. Jest popularnym w Stanach muzykiem. Filmowe rodzeństwo Kevina nie odniosło równie spektakularnego sukcesu, co Culkin. Pomimo licznych perturbacji, produkcja "Kevin sam w domu" przyniosła mężczyźnie niewyobrażalną fortunę.

Ile zarobił Culkin za udział w "Kevin sam w domu"?

Za pierwszą część aktor otrzymał sto tysięcy dolarów. Wkrótce się okazało, że jego postać jest tak popularna w USA, że podniesiono mu stawkę. Za udział w "Kevin sam w Nowym Jorku" Culkin otrzymał aż cztery i pół miliona dolarów. Te pieniądze z pewnością pozwoliły mu na realizację dziecięcych pragnień.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Historie dziecięcych gwiazd, które nie potrafiły sobie poradzić ze sławą są wzruszające i druzgocące. Culkin po wielu latach życia w nałogu i zawieszeniu, dzisiaj świadomiej podchodzi do show biznesu. Dla wielu, na zawsze pozostanie symbolem zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Polsat źródło: ET Canada Polsat źródło: youtube.com/USA JUDO INC, Hillary Wolf Polsat źródło: youtube.com/ Film is Now, David RatrayZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Barw Szczęścia w furii! Gwiazda serialu oskarżona o niewybaczalną zbrodnię
  2. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  3. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News