Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało

Policja zatrzymała gwiazdora hitowego show Polsatu! Z tego się nie wywinie, fanów zamurowało

Polsat wyemitował już wiele programów, które skradły serca widzów, a przy tym bawiły ich do łez i rozczulały jednocześnie. Jedną z takich produkcji jest dokument "Chłopaki do wzięcia", w którym możemy śledzić miłosne potyczki samotnych mężczyzn, mieszkańców wsi i miasteczek. Jeden z bohaterów wszedł teraz w konflikt z prawem. Co zrobił?

Jeden z bohaterów kultowych już "Chłopaków do wzięcia" stacji Polsat konflikty z wymiarem sprawiedliwości miewał w swojej przeszłości już nie raz. Za jedno z przewinień odsiadywał nawet karę w więzieniu, gdzie z resztą odwiedzała go stacja i pokazała jego szarą rzeczywistość na szklanych ekranach telewizorów. Teraz na mężczyźnie ciążą dużo poważniejsze oskarżenia, z których może nie wywinąć się tak łatwo, jak bywało to już wcześniej.

Polsat - gwiazda ma poważne problemy

Ryszard D., pseudonim artystyczny "Szczena", został zatrzymany przez policję pod zarzutem oszustw kredytowych. Okazuje się, że mężczyzna ścigany był za pomocą aż trzech listów gończych! Beztroskę mężczyzny funkcjonariusze ukrócili w Gdańsku, gdzie Szczena pracował na budowie. Jak widać nadmorskie klimaty przyciągnęły bohatera programu. 35 latek ma na swoim koncie więcej przewinień, niż te z zakresu finansowego. Sądy z Pułtuska, Warszawy i Bydgoszczy poszukiwały go również za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu. Mężczyzna dobrze się ukrywał, bowiem odnalezienie go zajęło policjantom z Radomia aż tydzień. W końcu mundurowi z z Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP w Radomiu wpadli na jego trop i wyprowadzili w kajdankach.

Nowe życie pod starą tożsamością

Szczena przeprowadził się do Gdańska, tam mieszkał, pracował i wiódł spokojne życie, z dala od policyjnych radiowozów i więziennych cel. Gdy policjanci przyjechali aby go zabrać, 35 latek był niezwykle zaskoczony. Jak widać nie podejrzewał, że jego nowa kryjówka może okazać się dla policji niezbyt trudna do wykrycia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Głos w sprawie zabrał Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu: – Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów. Funkcjonariusze doprowadzili 35-latka do najbliższej jednostki policji, a po sporządzeniu dokumentacji trafił on do najbliższego aresztu. Warto przypomnieć, że sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób istnieje od jesieni 2016 r. Swoją podległością należy do struktury Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu – oświadczył funkcjonariusz policji.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Na zdjęciu jest pies, który zjadł coś co uwielbiasz. Nigdy mu tego nie dawaj!
  2. Chciał się zemścić na byłej. Podpalił kamienicę w której mieszkała
  3. Para ze Śląska szukała niani. Zaproszone na rozmowę kobiety BRUTALNIE wykorzystywano
  4. Jaką sukienkę wybrać do figury Jabłko? Postaw na nogi!
  5. Kuchenne Rewolucje rozczarowały swoich fanów. To koniec tego biznesu
Następny artykuł