Największy gwiazdor seriali Polsatu miał dwa zabiegi na sercu. Ujawniono szczegóły

Największy gwiazdor seriali Polsatu miał dwa zabiegi na sercu. Ujawniono szczegóły Źródło: screen youtube.com/Polsat

Polsat mógł stracić jednego ze swoich największych gwiazdorów. Aktor przeszedł dwie poważne operacje na sercu, a teraz opowiedział o szczegółach swojej przypadłości.

Polsat w swoich programach i serialach często stawia na osobowości z najwyższej półki polskiego show-biznesu. Dzięki temu wiele produkcji stało się wręcz kultowe i mimo braku ich obecności w ramówce, nadal są w pamięci wielu Polaków. Doskonałym tego przykładem jest Piotr Fronczewski, którego rola w "Rodzinie zastępczej", jak i cały serial bez wątpienia zapisał się w historii polskiej telewizji. Teraz aktor opowiedział o swoich problemach zdrowotnych, które mogły zakończyć się tragedią.

Gwiazdor telewizji Polsat przeszedł dwie operacje na sercu

Nie da się ukryć, że nasze zdrowie powinno być stawiane zawsze na pierwszym miejscu. W końcu mamy tylko jedno. Jednak wiele osób w pogoni za innymi potrzebami, często nadwyręża swój organizm, co niestety daje o sobie znać w przyszłości.

W przypadku Piotra Fronczewskiego, aktor od dawna zmagał się z arytmią serca, jednak zdążył już się do niej przyzwyczaić. Nie podejrzewał, że może ona w końcu przybrać taką postać, która wprost zagrozi jego życiu.

Aktor w szczerym wywiadzie opowiedział o momencie, kiedy miał stan przedzawałowy. Dolegliwość dopadła go podczas seansu w kinie. Nie miał pojęcia co się z nim dzieje i dlatego jak najszybciej wsiadł do auta i pojechał do szpitala. Tam przeprowadzono na nim dwa zabiegi, które miały na celu unormowanie pracy jego serca.

DALSZA CZEŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Byłem oswojony ze swoją arytmią, nie miałem w owym czasie napadów. Poszedłem do kina. Oglądałem film i nagle coś zaczęło się dziać. Ale było to zupełnie coś innego niż dotychczas. Nie wiedziałem, którędy mi serce wyskoczy. Opuściłem salę kinową, wsiadłem do samochodu i zacząłem jechać do szpitala. Jak się dało, trochę po trawniku, trochę po torach  - mówił Piotr Fronczewski.

Niestety serce dało o sobie znać również w ubiegłym roku, tuż przed spektaklem, w którym grał Fronczewski. Oczywiście aktor został hospitalizowany, a samo wydarzenie odwołane. Miejmy nadzieję, że uwielbiany przez wszystkich artysta tym razem zadba o swoje zdrowie i będziemy mogli go podziwiać w filmach i na deskach teatru jeszcze przez bardzo długie lata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda TVN wiele wycierpiała. Ale takiej TRAGEDII nie życzy się nawet największemu wrogowi
  2. Ujawniono największy sekret polskich gwiazd! Ci celebryci majstrowali przy swoich zębach [ZDJĘCIA]
  3. Jolanta Kwaśniewska na nieznanym zdjęciu z młodości. Jest nie do poznania
  4. Żona Wiśniewskiego właśnie zadziwiła wszystkich. "Zrobi wszystko, żeby odzyskać Michała"
  5. Najbardziej dramatyczna sprawa w karierze Elżbiety Jaworowicz. Miała łzy w oczach

 

źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News