Uwielbiany gwiazdor odchodzi z hitowego show Polsatu. Co się dzieje?

Uwielbiany gwiazdor odchodzi z hitowego show Polsatu. Co się dzieje? Źródło: screen/youtube/polsat

Polsat w ostatnim czasie bardzo głośno promował swoje hitowe show, w którym miało wziąć udział wiele lubianych i najpopularniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Niespodziewanie z programu odejść zdecydował się uwielbiany gwiazdor, a nie jest on pierwszym, który podjął taką decyzję. Co się tam dzieje? 

Polsat ma na swoim koncie wiele wyjątkowo popularnych programów, które gromadzą przed kamerami dziesiątki największych gwiazd polskiej sceny, muzyki oraz show-biznesu. Takie formaty zawsze zapewniają stacji ogromne wyniki oglądalności i kolosalne zyski, w hitowym show jednak ostatnio dochodzi do zaskakujących sytuacji. Właśnie pojawiła się informacja, że z udziału w programie telewizji Polsat postanowił zrezygnować uwielbiany przez Polaków gwiazdor, nie jest on jednak pierwszym celebrytą, który podjął taką decyzję. Co się dzieje za kulisami, że dochodzi do takich sytuacji?

Igor Kwiatkowski zrezygnował z udziału w show telewizji Polsat

"Śpiewajmy razem. All Together Now!" bardzo szybko zdobyło ogromną sympatię fanów. Każdy odcinek zmagań uczestników generował ogromne wyniki oglądalności, a miliony Polaków z niecierpliwością czekały na każdą informację dotyczącą drugiej edycji. Teraz okazuje się, że w show telewizji Polsat nie zobaczymy uwielbianego przez widzów Igora Kwiatkowskiego - ikony polskiego kabaretu. - Powoli odliczamy dni do startu nowego sezonu "Śpiewajmy razem. All Together Now". Ale zanim spotkamy się z naszą rozśpiewaną setką, pragniemy z całego serca podziękować Igorowi Kwiatkowskiemu, który wspaniale poprowadził pierwszą edycję naszego programu! DZIĘKUJEMY! Igor wybrał karierę kabaretową, za co trzymamy mocno kciuki! - oświadczyła telewizja Polsat. Gwiazda kabaretu do tej pory nie skomentowała całej sprawy w mediach, nie wiadomo więc, jakie dokładnie są jego plany kabaretowe. Nie jest to jednak pierwsza zaskakująca rezygnacja z tego programu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdor nie jest pierwszą osobą, która zrezygnowała

Jako pierwsza z hitowego show telewizji Polsat postanowiła zrezygnować Ewa Farna, a w jej przypadku dokładne przyczyny rezygnacji również nie są do końca jasne i wywołały wiele spekulacji. - Lubię być jurorka, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nowa formule programu i jest to zjawisko naturalne - tak bywa. Przynajmniej wczuje się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi - napisała piosenkarka. Po odejściu kolejnej gwiazdy pojawiło się wiele głosów, zgodnie z którymi za kulisami show Polsatu atmosfera musiała być wyjątkowo nieprzyjemna, a być może doszło nawet do pewnych nieprzyjemności. Nic jednak nie zostało oficjalnie potwierdzone. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Córka Daniela Olbrychskiego i Zofii Łapickiej to PIĘKNA kobieta. To, czym się zajmuje wprawi was w ZACHWYT!
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Królikowski podjął decyzję. Robi sobie długą przerwę
  4. Gessler marzy się kariera wokalna? „Madzia na Eurowizję”, „Kiedy płyta?”
  5. Kinga Rusin zadała fanom proste pytanie. Nie takiej odpowiedzi oczekiwała
  Następny artykuł