Gwiazdor Polsatu oburzony żałobą po śmierci Adamowicza. "Muszę spłacać kredyty"

Gwiazdor Polsatu oburzony żałobą po śmierci Adamowicza. "Muszę spłacać kredyty"

Polsat to telewizja, w której swój debiut zanotowało wielu polskich artystów i aktorów. Stacja ta przez lata kojarzona była z kilkoma znanymi polskimi odtwórcami ról. Jeden z gwiazdorów postanowił zabrać głos w sprawie, która dzieli Polaków. Zrobił to w sposób, który wielu może oburzyć. Część odbiorców uważa, że wypowiedź była nie na miejscu.

Polsat produkuje serial "Pierwsza miłość", który pojawia się na antenie od lat. Oglądający mają okazję śledzić perypetie jego bohaterów, a jednym z nich jest Dariusz Kordek - polski aktor telewizyjny i teatralny. Wypowiedź aktora po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, oburzyła wszystkich, którzy znają kulisy brutalniej zbrodni na polityku. Kordek jest aktorem, który występował nie tylko w "Pierwszej miłości". Dostawał on role także w innych produkcjach telewizji Polsat, takich jak "Pensjonat pod różą" czy "Samo życie". Role te przyniosły mu wielu fanów, ale jest on znany nie tylko jako aktor telewizyjny. Występuje on również na deskach teatru w różnych spektaklach i musicalach. Jego ostatnie słowa wywołały burzę, a u niektórych niezrozumienie lub nawet frustrację. Artysta odniósł się bezpośrednio do sytuacji w Polsce po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza, lecz zrobił to w mało subtelny sposób. Tematem jego wypowiedzi była żałoba narodowa, która została zarządzona na terenie całego kraju.

Gwiazdor stacji Polsat oburzony po śmierci Pawła Adamowicza

Mężczyzna odniósł się do faktu, że żałoba uniemożliwia jemu, a także innym aktorom pracę, co odnosi się do tego, że zamknięte zostały teatry i inne miejsca publiczne. Jego zdaniem w tych okolicznościach trudno jest zarabiać. - Kochani kolejna żałoba narodowa odebrała pracę wielu artystom! W zeszłym tygodniu odwołano "Cudowną Terapię" w Wejcherowie, w Warszawie i "Bodo Musical" w Nowej Soli. Współczuję wszystkim osieroconym, ale beztroska polityków w ustalaniu zasad życia publicznego jest wyrazem ich przekonania o swojej wszechwładzy! Nie ma na to zgody! Zapraszam przy okazji na spektakle "Cudownej Terapii" w Prudniku 1 lutego, Otwocku 2 lutego i Białej Podlaskiej 3 lutego, które odbędą się dzięki wam! Naszej kochanej publiczności! DZIĘKUJEMY NASZYM WIDZOM ZA TO, ŻE POMAGAJĄ NAM PŁACIĆ NASZE KREDYTY - napisał Kordek na swoim Facebooku. Tym samym wywołał ogromną burzę. W komentarzach internauci, że niesubtelnie podsumował ważne państwowe wydarzenie. Jednocześnie, zwrócili uwagę, że takie sytuacje mają miejsce rzadko i powinny być pełne ciszy i skupienia.
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Kim jest Dariusz Kordek?

Dariusz Kordek występuje nie tylko w produkcjach Polsatu. Grał także w "Krollu", "Młodych wilkach" i "Sztosie", dziełach filmowych szeroko znanych polskiej widowni. Pojawiał się między innymi na deskach warszawskiego teatru Buffo, także w znanym musicalu "Metro" w reżyserii Janusza Józefowicza. Wystąpił także w teleturnieju "Jak oni śpiewają", jak również w jednej z edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatnio był jednym z jurorów programu "Śpiewajmy razem. All Together Now". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. W PRL była największą skandalistką, otoczoną wianuszkiem mężczyzn. A jaka była NAPRAWDĘ?
  2. Córka legendarnej aktorki to POSĄGOWA piękność! Najbardziej szokuje jednak jej IMIĘ
  3. Czyja to ręka?! Zdjęcie Czesława Mozila podzieliło internautów
  4. Gwiazda zalała się łzami na oczach wszystkich. Co się stało?!
  5. Gwiazda Polsatu nagle zaskoczyła wszystkich! Fani wprawieni w osłupienie
Następny artykuł