Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby
Wiadomości Pikio - 22 Grudnia 2018

Wstrząsający koszmar gwiazdora Polsatu. Nie żyją 3 najbliższe mu osoby

Polsat wśród swoich gwiazd ma Krzysztofa Gojdzia - lekarza medycyny estetycznej, który zatańczył w tańcu z gwiazdami. Mężczyzna zasłynął dzięki własnemu programowi, w którym uratował poczucie własnej wartości wielu osób. Teraz mężczyzna sam potrzebuje wsparcia i otuchy.

Polsat przybliżył sylwetkę Krzysztofa Gojdzia tym, którzy jeszcze go nie znali. Mężczyzna jako jedna z nielicznych postaci show biznesu nie pędzi za pieniędzmi, a ważniejsze są dla niego wartości takie jak pomoc innym. Gdy brał udział w tańcu z gwiazdami, zarobione pieniądze przekazywał na cele charytatywne. To gest, na który zdobywa się coraz mniej osób.

Polsat. Krzysztof Gojdź znowu w żałobie.

Krzysztof Gojdź podzielił się ze swoimi fanami niezwykle smutną informacją. Na kilka dni przed świętami zmarła jedna z najbliższych mu osób - ukochana babcia. Mężczyzna opublikował na Instagramie niezwykle smutny i poruszający wpis. - Drapała po pleckach, lepiła pierogi, gotowała rosołek, robiła najpyszniejsze uszka z barszczem i kutie na Wigilię. Sadzała na kolankach, całowała w szyjkę i mówiła jak bardzo kocha. Najukochańsza babcia jaka można było mieć. Ostatnie miesiace już nie pamiętała, nie rozpoznawała ale cały czas się uśmiechała. Kocham Cię Babciu. Zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Lecę do Ciebie ucałować w czółko ostatni raz... - smutno napisał lekarz.Czarna seria śmierci w życiu lekarzaOkazuje się, że to kolejna śmierć, która w ostatnim czasie dotknęła Krzysztofa. Kilka dni temu z życiem pożegnał się znany na całym świecie ginekolog, a za razem dobry kolega Gojdzia. - Żegnam Cię Alduś. Prof. dr hab. med Romuald Dębski. Mój Mistrz, wzór, ideał LEKARZA. Swoim życiem, wiedza, postawa i sercem pokazał mi jak być dobrym lekarzem. Jak szanować pacjentów, kochać ich. Miał największy wpływ na moje życie zawodowe. Dziękuję Aldku za 15 lat Przyjaźni, za setki godzin rozmów, życiowych rad, za wspólnie spędzony czas. Za to że pokazałeś mi jakie wartości w życiu lekarza i człowieka sà najważniejsze. Nie możemy pogodzić się z Twoim odejsciem. Zawsze będziesz głęboko w moim sercu... Zawsze będę pamiętał! Dziękuję! - napisał kolega po fachu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej

Taniec z gwiazdami miał pomóc jej wygrać z chorobą. Niestety, Krzysztof musiał się z nią pożegnać

Śmierć ukochanej babci i kolegi lekarza to nie wszystko. W ostatnim czasie z życiem pożegnała się również dziewczyna, dla której Krzysztof Gojdź zbierał pieniądze na leczenie. I w tym przypadku dowiedzieliśmy się o tym z Instagrama gwiazdora. - To dla Kingi tańczylem w Tańcu z Gwiazdami przekazujac swoje honorarium na leczenie. Rodzina, przyjaciele i całe moje miasteczko Dębno wspieraliśmy Kingę. Mieliśmy nadzieję że wyzdrowieje. Miała zaledwie 13 lat, marzenia i pragnienie życia. W takich chwilach chce się przeklinać Boga, życie, los... Bo dlaczego taka nieiwnna istota musiala przedwcześnie pożegnać się ze światem? Kolejna dziś smutna informacja. Kolejna śmierć... czytamy na Instagramie Krzysztofa. Wygląda na to, że to niezwykle ciężki czas w życiu chirurga. Jak nigdy potrzebuje on wsparcia i dobrego słowa. Pozostaje mieć nadzieję, że w nadchodzącym roku los będzie dla niego o wiele łaskawszy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani OSŁUPIELI widząc kim on jest
  2. STRASZNA ŚMIERĆ partnera i ojca córki Martyny Wojciechowskiej!
  3. Wbije was w fotele! Wojciechowska zmiażdżyła Wojewódzkiego i Kożuchowską
  4. Zuzanna Łapicka-Olbrychska nie żyje. Ujawniono jej ostatnie słowa, fani we łzach
  5. Beata Szydło aż zaniemówiła! Wściekli Polacy zrównali ją z ziemią, nie żyje 13 osób
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News