Znany aktor seriali Polsatu atakuje ludzi. Wstrząsające wiadomości "Naszczać ci na ryj cw*lu?" (ZDJĘCIA)

Znany aktor seriali Polsatu atakuje ludzi. Wstrząsające wiadomości "Naszczać ci na ryj cw*lu?" (ZDJĘCIA) Źródło: youtube.com/Polskie Filmy

Polsat sprawił, że aktora pokochały tysiące widzów. Dziś gwiazdor bez skrupułów obraża i grozi osobom o innych poglądach politycznych. Jego słowa są wstrząsające, a w Internecie pojawiły się zatrważające zdjęcia, które udowadniają przebieg bulwersujących rozmów.

Polsat i filmowe hity, jakie stacja emitowała sprawiły, że aktor cieszył się ogromną popularnością. Jego role były doceniane, a sam - mógł wypłynąć dzięki fali popularności. Dziś gwiazdor przypomniał o sobie w bulwersujący sposób. Mało kto spodziewał się, że celebryta jest zdolny do takiej agresji.

Gwiazdor stacji Polsat zmienił się nie do poznania. Jego zachowanie jest oburzające 

Jeszcze kilkanaście lat temu Jarek Jakimowicz był wielką gwiazdą. Kobiety szalały za jego urodą, a także charyzmą, dzięki czemu cieszył się on ogromną popularnością. Szczególnie ważna była dla niego rola w kultowym filmie "Młode wilki", której zawdzięcza sławę i rozgłos. Ten stan jednak nie trwał długo, a po kilku latach mężczyzna zniknął z mediów i ekranów.

Teraz aktor powrócił i to z wielkim hukiem. Okazuje się, że 49-letni aktor w ogóle nie przypomina dawnego czarującego gentlemana. Jego zachowanie w sieci jest oburzające dla wszystkich internautów, a słowna agresja napawa przerażeniem. Nikt się nie spodziewał, że gwiazdor stacji Polsat może posunąć się do tak ohydnych słów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niespotykana agresja i wulgarność zdominowały media społecznościowe aktora. Jego zachowanie szokuje

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych jakiś czas temu opublikował wulgarne wpisy Jakimowicza na temat imigrantów. Ze strony aktora padły wówczas bardzo nieprzyjemne słowa, które dotyczyły całej społeczność. Co więcej, 49-latek określił ich mianem "brudasów". Takie zachowanie z jego strony nie mogło się obejść bez konsekwencji. Cała sprawa odbiła się głośnym echem, negatywnie wpływając na reputację gwiazdora. Z biegiem czasu, na jaw wyszły kolejne uczynki, które szokują jeszcze bardziej. 

Jakimowicz w mediach społecznościowych obwinia Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, jakoby to przez jego członków miał zszarganą opinię. Aktor oczywiście nie szczędzi ostrych słów, a cały wpis zawiera mnóstwo wulgaryzmów. 49-latek na posunął się nawet do publicznego grożenia innym osobom, zwłaszcza tym, które uważa za "lewaków".

Krytyka za poglądy polityczne jest bardzo często poruszana na oficjalnym Facebooku Jakimowicza. Aktor zdaje się być przepełniony nienawiścią do wszystkich osób, które mają inne poglądy polityczne lub są związane z lewicą, a obraźliwe słowa padają nie tylko publicznie, ale także w prywatnych wiadomościach.

uploaded

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Marzena Rogalska po raz pierwszy pokazała partnera! Fani są w SZOKU widząc, jak wygląda
  2. Czy tak wygląda samolot, w którym ZGINĘŁA Anna Jantar? Do sieci trafiło wideo, które zszokowało fanów
  3. Nad Polskę nadciągają wichury i burze piaskowe. Najbliższe dni najlepiej spędzić w domu
  4. Nagły zwrot w sprawie Tomasza Komendy. Zajmie się nim Sąd Najwyższy
  5. Wystawne chrzciny u Martyniuków. Żona Daniela zadziwiła wyglądem (Zdjęcia)
  6. Tego dnia dzieci pierwszy raz przystąpiły do Komunii Świętej. Chwilę później już nie żyły, niewyobrażalny horror

Źródło: FACEBOOK 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News