Gwiazdor kultowego serialu Polsatu chciał się zabić. Przeżył koszmar

Gwiazdor kultowego serialu Polsatu chciał się zabić. Przeżył koszmar

Polsat jest jedną z najpopularniejszych telewizji w Polsce, która wypromowała najlepszych artystów w naszym kraju. Właśnie pojawiły się informacje, że jedna z największych gwiazd stacji chciała się zabić. To, co przeżył aktor, było koszmarem. 

Polsat jest jedną z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju. Działa nieprzerwanie już od ponad 25 lat, a na swoim koncie ma wypromowanie największych gwiazd polskiego show biznesu oraz aktorów polskiej sceny. Jak się właśnie okazało, jedna z kultowych postaci, dla której stacja okazała się trampoliną w karierze, chciała się zabić. Znany aktor przeżył tragiczne chwile i przez długi czas nie mógł się z tym uporać.

Polsat: kultowy aktor chciał popełnić samobójstwo

Artur Barciś jest jednym z najbardziej znanych i lubianych aktorów, jednak bardzo mało osób zna tragiczne fakty z jego życia. Największą popularność i rozpoznawalność zdobył dzięki roli Norka w produkcji telewizji Polsat - "Miodowe Lata" i z tym właśnie serialem przez wiele lat był kojarzony. Artysta bardzo rzadko decydował się na zwierzenia o swoim życiu osobistym, niechętnie również rozmawiał o swojej przeszłości. W ostatnim wywiadzie powiedział jednak coś, w co ciężko uwierzyć. Aktor cofnął się do początku lat 80., które były dla niego wyjątkowo trudne. Właśnie stracił pracę w Teatrze Narodowym, cierpiał z powodu braku pieniędzy i mieszkania, nie miał również żadnej osoby, która mogłaby go wesprzeć. - Pamiętam, że pijany, w nocy, poszedłem na Most Śląsko-Dąbrowski i chciałem skończyć ze sobą. Do dziś nie wiem, co mnie powstrzymało - powiedział Barciś w rozmowie z tygodnikiem "Dobre Chwile".

Ukochana żona była dla niego ratunkiem

Jak wyznaje dalej, wszystko zmieniło się, kiedy poznał swoją żonę Beatę, z którą jest już od ponad 30 lat. Poznali się na planie serialu "Pan na Żuławach" i już wtedy byli pewni, że są dla siebie stworzeni, a resztę życia przejdą razem. Bez powrotu do smutnej przeszłości aktora.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Jak sam wspomina w jednym z wywiadów, zakochał się w niej w sekundę. Przysiadł się do niej w autobusie i zapytał, czy za niego wyjdzie, choć ostatecznie na ślub trzeba było poczekać dwa lata. Podróż poślubna była równie niewiarygodna - para wyjechała do Hiszpanii używanym maluchem. Kto wie, co by się stało, gdyby mężczyzna nie poznał swojej wielkiej miłości, z którą jest po dziś dzień. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Zrównali ją z ziemią za występ w TVN. Celebrytce puściły nerwy
  2. Beata Tyszkiewicz ujawniła swój największy sekret. Nikt o tym nie wiedział
  3. Widzowie będą wściekli. Wielkie zmiany w „Rolnik szuka żony”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News