Gwiazda Polsatu otarła się o śmierć. Teraz drastycznie zmieniła swój wygląd

Gwiazda Polsatu otarła się o śmierć. Teraz drastycznie zmieniła swój wygląd Źródło: .

Polsat jest telewizją, która daje szansę wielu początkującym aktorom. Jedna z nich wykorzystała możliwość zrobienia kariery i zdobyła popularność. Straszna choroba nieoczekiwanie doprowadziła do wielkiej zmiany w życiu kobiety. Teraz drastycznie zmieniła także swój wygląd.

Polsat w 2004 roku zaprezentował widzom serial "Pierwsza miłość", który miał być najpoważniejszą odpowiedzią na "M jak miłość", które od lat jest emitowane w TVP i cieszy się sporą oglądalnością. Nie inaczej jest z serialem Polsatu, choć jego popularność jest znacznie niższa. Przez lata pojawiało się w nim jednak bardzo wiele aktorów, zarówno tych najbardziej znanych, jak i młodych i początkujących.

Jedną z osób, która zaczynała swoją karierę od pracy przy "Pierwszej miłości", jest Alżbeta Lenska. Kobieta przez pewien czas była kojarzona z filmami i serialami produkowanymi przez telewizję Zygmunta Solorza-Żaka. Występowała również w serialu "Kryminalni", jednak po pewnym czasie Polsat podziękował jej za współpracę.

Kobiecie nigdy nie udało się osiągnąć długotrwałej sławy dzięki pracy w telewizji, ale odnosiła sukcesy na deskach teatru. Nie można jednak powiedzieć, że telewizja nigdy nie przyniosła jej popularności. 

Telewizja Polsat dała jej szansę

Jakiś czas temu ukazały się wiadomości na temat strasznej choroby Alżbety Lenskiej. Dowiedzieliśmy się, że podczas pracy w teatrze kobiecie pękł tętniak w mózgu, co wymagało natychmiastowej interwencji lekarskiej. Powstało wielkie zamieszanie, a aktorka mogła stracić życie.

Na szczęście do dramatu nie doszło, choć w pewnym momencie sytuacja wyglądała naprawdę groźnie.

- Coś strzeliło w głowie, nie mogłam oddychać, przewróciłam się, wyłam z bólu, nie wiedziałam co się dzieje - mówiła po pewnym czasie Lenska. Kobiecie szybko została udzielona pomoc medyczna, dzięki czemu udało się ją uratować. 

W życiu aktorki musiało dojść do bardzo poważnych zmian. Natychmiastowa operacja wymagała zgolenia części włosów, a kobieta po namyśle stwierdziła, że chce pozbyć się ich w całości. Wiele osób nie wiedziało o problemach zdrowotnych gwiazdy i wyrażało wielkie zdziwienie wobec jej fryzury.

Gwiazda telewizji Polsat otarła się o śmierć

- Wtedy czułam się silniejsza, gdy się ogoliłam. To było przedziwne. Pamiętam minę Rafała, kiedy mnie zobaczył. To było najważniejsze, że jemu się podobałam. Fryzura nie jest wizerunkiem, dla mnie jest osobowością. Wtedy rok temu ja się tym w ogóle nie przejmowałam. Chciałam się pozbyć starych włosów, trochę się oczyścić - mówiła aktorka, nawiązując do pierwszych odczuć swojego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziś wiemy, że kobieta przeszła prawdziwą metamorfozę. Po czasie, gdy jej włosy całkowicie odrosły, zdecydowała się przefarbować je na blond. Fani na Instagramie są podzieleni co do jej nowego wyglądu, choć sama artystka nie przejmuje się głosami innych osób.

(fot. Instagram)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Dieta pudełkowa najszybszym sposobem na odchudzanie? Kosztowna moda dla leniwych
  4. Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa
  5. Ogromny skandal z Wiśniewskim wychodzi na jaw?! Wszyscy wyrolowani

źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News