Polsat dzięki swoim programom wypromował wiele gwiazd obecnych w polskim show-biznesie. Jedną z nich jest Dominika Gwit, która niedawno wyszła za mąż. Teraz aktorka została boleśnie upokorzona przez internautów. Czy uda jej się z tego pozbierać?

Jeszcze nie tak dawno temu, wszystkie media trąbiły o wspaniałym ślubie gwiazdy telewizji Polsat. Na zdjęciach ślubnych widać było, jak wielkim uczuciem się darzą i jak bardzo młodzi małżonkowie są szczęśliwi. Teraz dali pierwszy wspólny wywiad, pod którym w komentarzach aż zaroiło się od hejtu.

Dominika Gwit podczas wywiadu opowiadała o tym, ile szczęścia daje jej życie u boku swojego męża. Zaznaczyła również, że czuje się  przy nim piękna i seksowna.

– Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą – mówi aktorka

Gwiazda telewizji Polsat upokorzona

Niestety w dzisiejszych czasach Internet jest pełen chamskich i nieżyczliwych osób, które wykorzystają każdą sposobność, aby tylko komuś dopiec. Tak też stało się i tym razem. Komentarze pod artykułem o wywiadzie małżonków został zalany przez falę hejtu, która w głównej mierze skupiła się na tuszy Dominiki, ale nie tylko.

Według wielu internautów jej mąż jest feederem, czyli osobą, która czerpie przyjemność z coraz większego tuczenia swojej wybranki.

– Jest szczęśliwa bo przy feedersie może jeść ile chce – pisze jeden z internautów.

– przecież tam się nie da w żaden sposób dostać do ananasa – dodaje złośliwie kolejny.

– Tylko feeders – im ona gruba tym on szczuplejszy w jego oczach – czytamy.

Tego typu komentarzy są dziesiątki, jeżeli nie setki. Taka duża ilość hejtu przytłoczyła już nie jednego. Jednak czy Dominice i jej mężowi uda się to przetrwać. Czas pokaże.

Ile waży Dominika Gwit? Aktorka zmaga się z otyłością

Dominika Gwit w krytycznym momencie ważyła ponad 100 kilo. Dzięki diecie i ćwiczeniom w szybkim tempie udało jej się schudnąć aż 50 kilogramów! Niestety jak to często bywa w takich przypadkach, pojawił się efekt jojo i aktorka wróciła do poprzedniej wagi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Umęczona Kaczyńska wyszła ze szpitala. Dorwali ją paparazzi!
  2. Fani są wściekli na Wiśniewskiego! „Spłacamy jego długi, a on żyje jak KRÓL”
  3. Dorota Wellman skrytykowała młodych Polaków. Mocne słowa

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]


Znane pary, które wzięły ślub w tajemnicy [ZDJĘCIA]