Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie

Dramat gwiazdy TVN, TVP i Polsatu. Jej dziecko umierało, ona była na innym kontynencie Źródło: youtube.com/Angelika Sęk

Gwiazda telewizji Polsat ma za sobą ciężki okres. W trakcie podróży służbowej artystka dowiedziała się o poważnym stanie swojego dziecka. Dramatyczna historia może budzić ciarki na plecach. Jak się bowiem okazuje, ukochany syn ulubienicy publiczności mógł umrzeć.

Polsat był miejscem, w którym Edyta Górniak regularnie występowała. Nie dość, że słynna wokalistka była w składzie jurorskim produkcji "Jak oni śpiewają", to od lat pojawia się z innych okazji na kanale stacji Zygmunta Solorz-Żaka. Utytułowana artystka wyznała właśnie, że zmagała się z prawdziwym dramatem. W trakcie jednej z podróży służbowych odebrała przerażający telefon, w którym usłyszała mrożącą krew w żyłach informację dotyczącą swojego syna Allana. Historia byłej uczestniczki Eurowizji może wzbudzać wielkie emocje.

Gwiazda telewizji Polsat wyznaje: mój syn umierał

Do dramatycznego zdarzenia związanego z życiem wokalistki miało dojść w trakcie jej podróży do Warszawy ze Stanów Zjednoczonych. Artystka, która tkwiła na terminalu lotniska, usłyszała przerażającą wiadomość dotyczącą stanu zdrowia swojego ukochanego syna Allana. Takich chwil grozy piosenkarka w swoim życiu jeszcze nie przeżyła.

- Usłyszałam w słuchawce głos mojego dziecka, jakiego w życiu nie słyszałam. Powiedział, że bardzo bolał go brzuch, więc wszedł do wanny z ciepłą wodą, a teraz nie może z niej wstać, bo jeszcze bardziej go boli - wyznała Górniak w programie.

Gwiazda, słysząc o problemach swojego syna, postanowiła wracać czym prędzej do Los Angeles. Niestety utknęła w Warszawie, mając kolejny lot do Stanów Zjednoczonych dopiero za 10 godzin.

- Trzymali go na morfinie ponad 30 godzin. Moje dziecko umierało. Czekali na mój podpis, żeby przeprowadzić operację. Tam boją się zrobić cokolwiek bez podpisu. Allan miał przez to zakażony organizm, nie chciał się wybudzić - wspominała Górniak.

Przyjaciel uratował życie syna Górniak

W tak kryzysowej sytuacji pomocną rękę w stronę wokalistki wyciągnął jej przyjaciel, kanadyjski muzyk Dave Foster. Mężczyzna nie dość, że zawiózł Alana do szpitala, to jeszcze był przy nim przez cały czas do przyjazdu jego matki. Kompozytor opłacił też pobyt i operację ukochanego syna Górniak w prywatnej klinice.

- Ja mu jestem wdzięczna do końca życia, że zawiózł moje dziecko do szpitala i uratował mu życie. Allan inaczej by nie żył - podsumowała piosenkarka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez 
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. PORAŻAJĄCE słowa Jackowskiego o Benedykcie XVI. Mówi o braku nadziei
  4. Gwiazda "Rodzinki.pl" się zaręczyła? Znalazła szczęście u boku kolegi z planu
  5. Zaskakujące wpisy Michała Wiśniewskiego. "Tęsknię"
  6. Wnuczka Lecha Wałęsy walczy o życie. Kluczowe będą następne 24 godziny

źródło: Plotek

Następny artykuł