Polsat i jego gwiazda zaliczyły wielką wtopę. Stacja Zygmunta Solorz Żaka znana jest z produkcji wielu oper mydlanych, które oglądane są przez całe tysiące polskich telewidzów. Jeden z czołowych seriali stacji skrywa jeden, wstydliwy sekret. Internauci byli bezlitośni.

Polsat od ponad 20 lat skupia wielotysięczną widownię. Stacja telewizyjna przez wiele lat wyprodukowała bardzo wiele programów i seriali, które już na zawsze zapiszą się w historii polskiej telewizji. Każda z wyprodukowanych przez stację produkcji ma swoją tajemnicę. Jedna z nich, zwróciła ostatnio szczególną uwagę internautów.

Polsat. Gwiazda serialu zawstydza stację

Sytuacja, o której mowa miała miejsce na planie popularnego serialu komediowego „Przyjaciółki”. Jedno z czołowych z nazwisk serii postanowiło wstawić zdjęcie, które zdradziło jeden, zabawny szczegół.

Małgorzata Socha, która na ekranach telewizorów wciela się w rolę Ingi Gruszewskiej w „Przyjaciółkach” jest od 2012 roku. 6 lat na planie produkcji pozwoliło jej odcisnąć się w pamięci telewidzów i po dziś odcinki serialu cieszą się dosyć dobrą oglądalnością. Z racji premiery i zdjęć do kolejnego już sezonu opowieści o losach tytułowych przyjaciółkach, aktorka postanowiła wstawić na swoje social media zdjęcia z planu popularnej serii. Fotografia bardzo rozbawiła internautów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Rolnik szuka żony": Nikt się tego nie spodziewał! Zaskakujące zwroty akcji w programie

Jeden szczegół, a jakże istotny

Na zdjęciu widzimy Sochę wraz z jej serialowym wybrankiem Kazimierzem Mazurem. Para wyłania się z łóżka, które wzbudziło wielkie emocje wśród obserwujących aktorkę na jej Instagramie. Internauci zauważyli, że pościel, która używana jest na planie istnieje w niezmienionym stanie od 2012 roku. Takie odkrycie rozpoczęło pełną żartów dyskusję na temat stanu wyposażenia sypialni lubianych bohaterów.

– „O jeny, znów ta sama pościel?”, ” Miałam taką chyba odkąd mieliście Wy. Poszła do śmieci rok temu.”, „Mają pralko-suszarkę. Codziennie prane i suszone”. „U mnie ta pościel się już sprała”., „Mam taką samą, od kiedy pamiętam jest jedna i ta sama” – komentowali internauci.

Czy odpowiedzialni za wyposażenie wnętrz serialowych wnętrz pracownicy stacji zdecydują się na zmianę obiektu, który wzbudził aż tak duży śmiech? A może scenarzyści Przyjaciółek zdecydują się na żart w fabule, który będzie usprawiedliwiał aż tak długą obecność pościeli na planie?

ZOBACZ TAKŻE

  1. Michał Szpak Instagram: Szokujące zdjęcia artysty w sieci 
  2. Robert Janowski wystąpił właśnie w roli uczestnika „Jaka to melodia”! Jak sobie poradził? 
  3. Sławomir zrobił to własnej żonie! Upokarzające nagranie krąży po sieci 
  4. ZNAKI ZODIAKU, które są największymi leniuchami. Kochają spać
  5. Marek Cygan mąż Agnieszki Chylińskiej. Dlaczego żyje w cieniu żony?

Monika Zamachowska i jej rodzinne sekrety. Nie uwierzycie, kto jest jej kuzynem!