Polsat ma w swojej stacji wiele pozycji, które warto zobaczyć, a grają w nich same gwiazdy. Jedna z nich została porzucona wieloletnim związku przez ukochanego, ale wygląda na to, że znalazła nowego partnera. Wszystko mówią zdjęcia z Instagrama.

Polsat to stacja, która w swojej ramówce może zaprezentować widzom wiele ciekawych pozycji, a na szczególną uwagę zasługują seriale. Jeden z nich nagrywany jest już od wielu lat, a grają w nim same utalentowane gwiazdy. Jedna z nich została porzucona przez swojego ukochanego, ale wygląda na to, że znalazła sobie nowego faceta.

Pierwsza miłość to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Od wielu lat gości na ekranach i wiele gwiazd się przez nich przewinęło. Sławne były także związki pomiędzy nimi i nie chodzi tylko o te serialowe. Największy z nich to ten, między Anetą Zając a Mikołajem Krawczykiem. Prócz tego, że grali parę w serialu, byli nią także w życiu.

Polsat – serialowe pary również w życiu

Na początku wiedli sielankowe życie i dobrze się dogadywali. Widać to było także na antenie. Po 7 latach czar prysł. Pomimo tego, że mają wspólnie dwóch synów, postanowili się rozstać. Tym wydarzeniem żyły wszystkie media w Polsce. Mikołaj Krawczyk szybko znalazł pocieszenie i związał się a Agnieszką Włodarczyk. Grali również razem w serialu. Byli nawet zaręczeni, ale i z nią się rozstał po 3 latach związku. I tym razem szybko znalazł sobie kogoś innego, jego kolejna partnerka to Sylwia Juszczak.

Aneta Zając musiała na to wszystko patrzeć i zajmować się dwójką ich dzieci. Również potrzebowała znaleźć kogoś, kto ją pokocha. I chyba w końcu się udało. Znalazła sobie kogoś, kto również jest po nieudanym związku i wychowuje dzieci. Chodzi o byłego partnera Anny Wendzikowskiej, czyli Patryka Ignaczaka. Chyba mamy nową parę w show biznesie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska też musiała przez to przejść. Bolesne sekrety gwiazd

Zdjęcia zdradziły wszystko

Skąd to wiadomo? Na swoich profilach na Instagramie można było zobaczyć zdjęcie z Kampinoskiego Parku Krajobrazowego. Nowa para wstawiła w tym samym czasie fotki, na których się oznaczyli. Oboje zrobili sobie wycieczkę rowerową do lasu, widać są ze sobą szczęśliwi.

Wygląda na to, że Aneta Zając znalazła nowego partnera i spróbuje z nim stworzyć owocny związek. Mają ze sobą wiele wspólnego i trzeba im życzyć dużo szczęścia w związku.

Polsat
instagram.com/Patryk Ignaczak

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agata Duda błagalnie apeluje do Polaków. Chodzi o zawał serca
  2. Halinka z Kiepskich ciężko zachorowała. Uzależnienie prawie ją zabiło
  3. Szokująca prawda o Martynie i Przemku! Skandal poza kulisami Ślubu od pierwszego wejrzenia
  4. Delfin podpłynął do nurka, błagał o pomoc. Szokujący finał
  5. Znaki zodiaku, które są największymi kłamczuchami. Cała prawda

Biedronka i Lidl wiedzą, jak cię zmylić! Sztuczki, przez które wydajesz zbyt wiele