Koszmarne wyznanie gwiazdy Polsatu. "Bałam się, że nie przeżyję porodu"

Koszmarne wyznanie gwiazdy Polsatu. "Bałam się, że nie przeżyję porodu"

Polsat - to gwiazda tej stacji przeżyła prawdziwy koszmar. W programie opowiadała o swoim życiu, ale nikt nie przypuszczał, co jeszcze ją czeka. Kobieta przyznała, iż bała się, że nie przeżyje porodu. 

Polsat w swojej ramówce oferują całą gamę programów. Ogromną popularnością przez długi czas cieszyła się produkcja pt. "Hell’s Kitchen". Jedna z gwiazd, która tam wystąpiła, opowiedziała o prawdziwym koszmarze, jaki musiała przeżyć. Takiego dramatu mogło doznać setki kobiet w całej Polsce.

Polsat: Sylwia Biały przeżyła koszmar

Chodzi o Sylwię Biały, która jest finalistką programu kulinarnego. Dała się poznać jako miła i zdeterminowana osoba. Ma już dwójkę dzieci, ale wraz ze swoim partnerem zapragnęła mieć jeszcze jedno. Przez komplikacje przy pierwszym porodzie musiała zdecydować się na cesarskie cięcie. Nie była świadoma, że kolejny poród będzie przebiegał tragicznie. Wszystko zaczęło się 8 stycznia. Zakochani udali się do szpitala i czekali na radosną chwilę narodzin. Jeszcze w drodze żartowali sobie na ten temat. - Wzięliśmy torbę i pojechaliśmy do Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie. Byłam przeszczęśliwa. Żartowaliśmy z narzeczonym w samochodzie. Myślałam, że wejdziemy do szpitala, oni wypełnią formularze i pojedziemy na cesarkę. Niestety, tak nie było - mówi dla WP uczestniczka programu "Hell’s Kitchen" emitowanego na kanale Polsat.

Lekarz nie chciał zrobić cesarki. Gwiazda bała się, że nie przeżyje porodu

Sytuacja z minuty na minutę robiła się coraz bardziej dramatyczna. Zaczęło się od nieprzyjemnej położnej, która cały czas się dopytywała, dlaczego kobieta nie chce urodzić naturalnie. Potem lekarz odmawiał wykonania cesarskiego cięcia, gdyż jak to określił: "on już się umył i nie będzie się mył drugi raz". Następnie doszło do badania. Ginekolog bardzo brutalnie się z nią obchodził, a położna chodziła po jej ubraniach. Jak opowiedziała Sylwia Biały:
 - Rozebrałam się, a ten lekarz i położna chodzili po mojej bieliźnie. Ona leżała na podłodze. Poprosiłam położną, żeby ją podniosła. Odparła, że nie jest moją służącą. Lekarz przeprowadził badanie tak brutalnie, że krew leciała mi po udach. Krzyczałam, że strasznie mnie boli. Powiedział, żebym zamknęła mordę. Żebym się nie darła, bo wszyscy w szpitalu będą mnie słyszeć - mówi poszkodowana, ujawniając, iż bała się, że może nie przeżyć porodu. W końcu zabrano ją na blok, gdzie przeprowadzono operację. Wykonywał ją niestety ten sam ginekolog, który wcześniej badał kobietę. Ten ewidentnie nie pałał do niej przyjaźnią: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Powtórzyłam, że mam skierowanie na cesarskie cięcie i muszą zrobić mi cesarkę, bo skończy się procesem sądowym. Przewracali oczami, dzwonili na blok mówiąc, "mamy gwiazdę, która żąda cesarki". Zawieźli mnie tam w milczeniu. Cesarka się odbyła, poród odbierał ten sam ginekolog, który mnie badał. Zawieziono mnie później na salę pooperacyjną, a tam - zupełnie inni ludzie, inne podejście - mówiła kobieta.

Ginekolog zrobił to specjalnie

Na sali pooperacyjnej zbadała ją kobieta, która zrobiła wielkie oczy, kiedy spojrzała na to, co ma na brzuchu. Lekarz zawinął jej fałd skóry, który w tym momencie wygląda jak świński ogon. Dwóch niezależnych ginekologów stwierdziło, że lekarz zrobił to specjalnie i teraz czeka ją operacja plastyczna, aby to wyglądało normalnie. Sylwia Biały skarży się na szpital. Tylko jedna osoba przeprosiła ją za ten incydent, dodając, że każdy lekarz mógł mieć gorszy dzień. Z informacji WP wynika, iż szpital cierpi na braki kadrowe i to jest ich główna linia obrony przeciw kobiecie. Nie wiadomo jeszcze, co się stanie z lekarzem. Całe szczęście dziecko urodziło się zdrowe. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Zaskakujące słowa Szelągowskiej! One naprawdę padły
  2. Nagły zwrot akcji w Na wspólnej! Uwielbiana bohaterka jednak nie umrze?
  3. Daniel Olbrychski sprzedaje swój dom! Co się dzieję?!
  4. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!
  5. Gdzie mieszka Agnieszka Chylińska? Jej dom jest zachwycający
Następny artykuł