Uwielbiana gwiazda Polsatu rzuciła pracę! Fani zdumieni, szokująca decyzja

Uwielbiana gwiazda Polsatu rzuciła pracę! Fani zdumieni, szokująca decyzja Źródło: screen/youtube/ DVBShots

Polsat w ostatnim czasie odniósł wielki sukces. Wykreowana przez nich prezenterka - Karolina Szostak, cieszy się ogromną popularnością. Przekłada się to na zyski stacji, okazuje się jednak, że nie wszystko poszło tak, jak telewizja by sobie życzyła. Kobieta musiała zrezygnować ostatnio z wyjątkowo kuszącej posady. 

Polsat w ostatnim czasie trafił na żyłę złota - telewizji udało się wykreować swoją prezenterkę - Karolinę Szostak, która cieszy się ogromną popularnością zarówno w mediach, jak i wśród widzów. Kobieta dostaje dziesiątki propozycji do współpracy, a książka, która pojawiła się kilka dni temu na polskim rynku, osiąga ogromne wyniki sprzedażowe. Sytuacja działa wyjątkowo korzystnie na kieszenie Polsatu, do których pieniądze same spływają w hurtowych ilościach, jednak pojawiła się informacja, która może wszystko zakończyć. Kobieta odrzuciła wyjątkowo korzystną ofertę, a powód takiej decyzji może zatrząsnąć światem mediów i show biznesu.

Karolina Szostak wydaje nową książkę. Kolosalny sukces

Kobieta zyskała ogromną popularność i sympatię widzów nie tylko dzięki swojej urodzie, ale i ogromnemu dystansowi do swojej osoby i profesjonalizmowi. Kilka lat temu Szostak przeszła na dietę, dzięki czemu udało jej się stracić blisko 30 kilogramów. Od tamtego czasu wydała już trzy książki o tej tematyce, a ostatnia swoją premierę miała kilka dni temu. Wszystkie cieszą się natomiast ogromną popularnością i dostają bardzo pozytywne recenzje. Najnowsza publikacja Karoliny Szostak zatytułowana jest "Moje spektakularne soki i koktajle". Książka zawiera wiele porad i dokładnie sto przepisów na zdrowe napoje, koktajle i warzywno-owocowe soki.

Polsat: Karolina Szostak rezygnuje z pracy

Dziennikarka zasłynęła dzięki telewizji Polsat, w której najpierw zajmowała się serwisem sportowym po Wydarzeniach, dalej sportem na kanale Polsat News, aż w końcu zatrudniona została w redakcji sportowej w roli wydawcy magazynów. Kobieta cieszy się ogromną popularnością dzięki niezwykłej urodzie oraz profesjonalnemu podejściu do swojej pracy, widzowie cenią ją również za jej upór w przestrzeganiu swojej diety i motywowaniu innych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Kobieta dopiero co wydała książkę cieszącą się ogromną popularnością, nic więc dziwnego, że spływają do niej dziesiątki propozycji współpracy. Jedną z nich wysłała firma kosmetyczna, która zaoferowała wyjątkowo korzystne wynagrodzenie. Kobieta niestety musiała jednak odmówić z powodu... konfliktu między Małgorzatą Rozenek i Kingą Rusin. - Niestety firma, którą miała reklamować znajduje się na liście producentów testujących kosmetyki na zwierzętach w Chinach. Karolina najbardziej wystraszyła się bojkotu swojej nowej książki. Wolała zrezygnować z tego kontraktu, niż być pierwszą gwiazdą, która po aferze daje twarz do reklamy takiego produktu - podaje Fakt. Dobrze, że kobieta ma pewną posadę w Polsacie, niezbyt optymistycznie natomiast wygląda sytuacja firm kosmetycznych znajdujących się na "czarnej liście".
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Marszałek Kuchciński nie będzie zadowolony. W jego mieście PiS nie ma czego szukać
  2. Znamy przyczynę śmierci Konrada Gacy! Sekcja zwłok zdradziła wszystko
  3. Anna Grodzka przeszła poważną operację! „Nie mogę chodzić, było tylko gorzej”
Następny artykuł