Polsat uczynił z Agnieszki Gozdyry jedną z największych gwiazd polskiego dziennikarstwa. Nic więc dziwnego, że znalazła się na celowniku wielu nieprzychylnych jej osób. Prowadząca „Skandalistów” otrzymała z tego powodu list pełen wulgaryzmów i obelg.

Polsat to jedna z trzech najczęściej oglądanych telewizji w Polsce. Także jej pracownicy cieszą się więc dużą popularnością. Oczywiście największa sława spotyka tych dziennikarzy, którzy są twarzami najgłośniejszych programów stacji.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w tym świecie jest Agniesza Gozdyra, która prowadzi m.in. kontrowersyjnych „Skandalistów”. Niestety, sława to nie tylko zachwyty fanów i duże pieniądze.

Dziennikarka telewizji Polsat otrzymała obelżywy list

Gwiazda telewizji nie pierwszy raz została obrażona przez rozwścieczonego widza. Na jej facebookowym profilu bardzo często pojawiają się zrzuty ekranów z wysyłanych do niej wiadomości, których celem jest sprawienie przykrości i zniechęcenie do pracy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ich głosy towarzyszą nam od dawna. Niewielu zna ich z wyglądu [ZDJĘCIA]

Na Gozdyrę jednak mało co działa, a wszelkie ataki kończą w jej mediach społecznościowych, okraszone odpowiednio ciętym opisem. Dziś dowiedzieliśmy się o nietypowym jak na dzisiejsze czasy sposobie informowania o niezadowoleniu.

Dziennikarka dostała bowiem list, który został wysłany do siedziby Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Fotografia przesyłki nie mogła trafić nigdzie indziej niż do internetu.

– „Jest Pani typową szmatą, pudernicą”, a znaczek „Polska moja ojczyzna”. Oczywiście anonim. No i „pani” wielką literą – pisze w opisie posta Gozdyra.

Nie pierwszy taki przypadek

Niemal rok temu głośno zrobiło się o tym, jakie wiadomości otrzymuje Agnieszka Gozdyra, gdy dziennikarka zamieściła w sieci zrzuty ekranu bez cenzurowania danych osobowych agresywnego internauty.

– Zwykła kurwa jesteś. Nie potrafisz prowadzić merytorycznych wywiadów lewacka szmato!!! – napisał autor wiadomości.

– Nie oczekuję samych pochwał pod moim adresem, ale oczekuję cywilizowanego języka – mówiła w odniesieniu do przykrej sytuacji prezenterka Polsatu.

Kliknij po więcej, na pewno cię zaciekawi

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tak Wiśniewski podsumował 6 lat swojego małżeństwa! Fanom opadły szczęki
  2. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
  3. Katolicy dostali szału! Słynna posłanka nie oszczędziła nawet Jana Pawła II

Czy jesteś miłośnikiem/miłośniczką Agnieszki Gozdyry?

Loading ... Loading ...

Na pewno nie poznajesz tej znanej prezenterki! Tak zmieniały się gwiazdy TVP

źródło: fakt.pl

Zobacz również