Widz obleśnie zbluzgał gwiazdę Polsatu! "Jest Pani typową SZMATĄ, pudernicą"

Widz obleśnie zbluzgał gwiazdę Polsatu! "Jest Pani typową SZMATĄ, pudernicą"

Polsat uczynił z Agnieszki Gozdyry jedną z największych gwiazd polskiego dziennikarstwa. Nic więc dziwnego, że znalazła się na celowniku wielu nieprzychylnych jej osób. Prowadząca "Skandalistów" otrzymała z tego powodu list pełen wulgaryzmów i obelg.

Polsat to jedna z trzech najczęściej oglądanych telewizji w Polsce. Także jej pracownicy cieszą się więc dużą popularnością. Oczywiście największa sława spotyka tych dziennikarzy, którzy są twarzami najgłośniejszych programów stacji.

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w tym świecie jest Agniesza Gozdyra, która prowadzi m.in. kontrowersyjnych "Skandalistów". Niestety, sława to nie tylko zachwyty fanów i duże pieniądze.

Dziennikarka telewizji Polsat otrzymała obelżywy list

Gwiazda telewizji nie pierwszy raz została obrażona przez rozwścieczonego widza. Na jej facebookowym profilu bardzo często pojawiają się zrzuty ekranów z wysyłanych do niej wiadomości, których celem jest sprawienie przykrości i zniechęcenie do pracy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Na Gozdyrę jednak mało co działa, a wszelkie ataki kończą w jej mediach społecznościowych, okraszone odpowiednio ciętym opisem. Dziś dowiedzieliśmy się o nietypowym jak na dzisiejsze czasy sposobie informowania o niezadowoleniu. Dziennikarka dostała bowiem list, który został wysłany do siedziby Telewizji Polsat przy ul. Ostrobramskiej w Warszawie. Fotografia przesyłki nie mogła trafić nigdzie indziej niż do internetu. - "Jest Pani typową szmatą, pudernicą", a znaczek "Polska moja ojczyzna". Oczywiście anonim. No i "pani" wielką literą - pisze w opisie posta Gozdyra.

Nie pierwszy taki przypadek

Niemal rok temu głośno zrobiło się o tym, jakie wiadomości otrzymuje Agnieszka Gozdyra, gdy dziennikarka zamieściła w sieci zrzuty ekranu bez cenzurowania danych osobowych agresywnego internauty. - Zwykła kurwa jesteś. Nie potrafisz prowadzić merytorycznych wywiadów lewacka szmato!!! - napisał autor wiadomości. - Nie oczekuję samych pochwał pod moim adresem, ale oczekuję cywilizowanego języka - mówiła w odniesieniu do przykrej sytuacji prezenterka Polsatu.Najlepsze newsy dnia:

  1. Tak Wiśniewski podsumował 6 lat swojego małżeństwa! Fanom opadły szczęki
  2. Fanki Przyjaciółek są przerażone! Uwielbiana bohaterka straci ciążę?!
  3. Katolicy dostali szału! Słynna posłanka nie oszczędziła nawet Jana Pawła II
źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu