Ogrom nienawiści. Gwiazda Polsatu na skraju wyczerpania
Bartłomiej Chudy - 15 Stycznia 2019

Ogrom nienawiści. Gwiazda Polsatu na skraju wyczerpania

Polsat i rola w emitowanym przed laty serialu "Samo Życie" ugruntowały jej wielką sławę. W obliczu koszmarnej śmierci Pawła Adamowicza i atmosfery niekończącego się hejtu w sieci postanowiła zabrać głos. Jest to smutna refleksja.

Polsat i występy w serialu emitowanym przez telewizję utwierdziły przed ponad dekadą popularność Ewy Błaszczyk. Gwiazda rozpoczęła swoją filmową karierę ponad cztery dekady temu i do dziś cieszy się uznaniem opinii publicznej.

Polsat dał jej sławę. Dziś jest wyczerpana hejtem

Znana aktorka doskonale wie, jakie konsekwencje niesie aktywność w przestrzeni publicznej. W kontekście tragedii z Gdańska, ale i atmosfery nienawiści spotęgowanej aktywnością w sieci postanowiła zabrać głos. Jej słowa dają wiele do myślenia. Aktorka udzieliła swojej wypowiedzi dziennikowi "Fakt". – Moje pierwsze wrażenie po wydarzeniach w Gdańsku to koszmar i groza! Niestety, mamy tutaj do czynienia z procesem, gdy kolejne granice są przekraczane – czytamy wypowiedź Ewy Błaszczyk w tabloidzie. Jej zdaniem już dawno zostały przekroczone granice przyzwoitości. Widać to zwłaszcza w komentarzach, które internauci zostawiają w sieci. Aktorka ma na myśli mowę nienawiści, która - jak się okazało na finale WOŚP - może poprowadzić do tragedii. - To jest takie szambo, że kontakt z nim utrudnia mi życie, brudzi człowieka, a w konsekwencji stwarza taką sytuację, jaka miała miejsce w niedzielę, że można posunąć się dalej. W Gdańsku to było show na scenie, dokładnie obmyślone przez tego człowieka - powiedziała Ewa Błaszczyk. Przyznała otwarcie, że widzi iż ludzie nie wyciągają wniosków, nawet w obliczu tak strasznej tragedii.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
DowborPolsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystaćCzytaj dalej
- Historia nas nauczyła, że ta granica krok po kroku się przesuwa i potem giną miliony ludzi. Niestety ludzie nie wyciągają z tego żadnych wniosków, za każdym razem dzieje się to samo. Mowa nienawiści w internecie, czy w życiu publicznym to jest kwestia indywidualna. Każdy człowiek narzuca sobie pewne granice, lub nie. Uważam jednak, że nie dorośliśmy do odpowiedniego poziomu człowieczeństwa, nie kontrolujemy się - czytamy dalszą część wypowiedzi aktorki w dzienniku. Sama aktorka nie widzi szans na wyjście z tej sytuacji. Jak podkreśla, postanowiła odciąć się od mediów społecznościowych. - Nie śledzę już mediów społecznościowych i hejtu w internecie, bo po prostu tego nie wytrzymuję - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Ewa Wachowicz za czasów Miss Polonia. Zdjęcia POWALĄ na kolana!
  2. Kim są dzieci Katarzyny Dowbor? Będziecie w ciężkim szoku!
  3. Gwiazdor najlepszych seriali Polsatu, TVP i TVN nagle mocno się postarzał. Co się dzieje?
  4. Dziennikarz TVP był pośmiewiskiem całej Polski. Przechodzi do Polsatu, Polacy zastygli
  5. Tę galę Polsatu zapamiętamy na długo. Wszyscy celebryci nagle zostali rozbici w pył
 
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News