Dramat gwiazdy Polsatu. Rodzinny koszmar na intensywnej terapii w święta
Marcin Owczarek - 24 Grudnia 2018

Dramat gwiazdy Polsatu. Rodzinny koszmar na intensywnej terapii w święta

Polsat i jego gwiazdy na pewno chciałyby spędzić te święta w rodzinnym gronie. Spokój i odpoczynek to coś, czego wszyscy oczekujemy w tym okresie. Niestety, jedna z gwiazd przeżywa prawdziwy koszmar. Święta spędzi na intensywnej terapii. Nie tak powinno wyglądać jej Boże Narodzenie.

Polsat w swojej ramówce w święta prezentuje naprawdę ciekawe filmy. W tym roku również będziemy mogli obejrzeć kultowego już "Kevina samego w domu", który od 2010 roku nie gościł na Polsacie. Fani są z tego powodu zachwyceni, ale niestety, niektórzy nie mają powodów do radości.Święta to nie tylko okres miłości i przyjaźni. Wiele osób tego dnia nie ma z kim spędzić Wigilii i przebywają w tym czasie sami albo chorują i są w szpitalach. Los potrafi być okrutny zarówno dla zwykłych obywateli, jak i dla tych, których często oglądamy na ekranach naszych telewizorów.

Polsat - świąteczny koszmar aktorki

Jedna z gwiazd Polsatu przechodzi prawdziwy koszmar. Na pewno nie przypuszczała, że spędzi święta na intensywnej terapii. To jednak niejedyny jej problem. Chodzi o znaną aktorkę Joannę Kurowską. Mogliśmy ją oglądać między innymi w "Rodzinie zastępczej plus" czy w "Pierwszej miłości". Obecnie gra w "Barwach szczęścia". Święta nie będą dla niej najlepszym okresem. Gwiazda podróżuje między Warszawą a Trójmiastem, gdyż tam w szpitalu znajduje się jej chory tata. Ma 82 lata i nie czuje się już dobrze. Kurowska wyznaje w rozmowie z Faktem: – Tata ma 82 lata i jego stan jest poważny od dłuższego czasu. Wszystko jest w nim chore. Właśnie zrobili mu tracheotomie, nie wiem. czy pomoże. czy nie. Mówię sobie, że ojciec ma za dobre serce, żeby umrzeć, a za słabe. żeby żyć – mówi ze smutkiem aktorka.

Nie tylko tata potrzebuje opieki

Od kilku dobrych dni gwiazda czuwa przy swoim tacie. Ale to nie jej jedyne zmartwienie. W domu opieki odwiedza również swoją mamę. Święta powinna spędzić ze swoją córką Zosią, ale tylko w Wigilie uda im się być razem.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Przez to wszystko, co przeżywa, bardzo mocno zaangażowała się w pomoc starszym. Bardzo często słyszy się o tym, iż niektórzy zostawiają seniorów w święta samych albo wysyłają ich do szpitali, aby się ich po prostu pozbyć. To karygodne zachowanie. Gwiazda nie traci mimo wszystko optymizmu i pomaga artystom seniorom. O akcji mówi tak: - Sytuacja rodziców uwrażliwia mnie na cierpienie starszych ludzi. Dlatego mocno zaangażowałam się na rzecz seniorów artystów w Skolimowie. Jestem szczęśliwa, bo w tym roku na święta udało się dzięki Fundacji Artystów Weteranów Scen Polskich zbudować tam nową windę i kupić samochód dostawczy - mówi Joanna Kurowska.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Janowski ujawnia kulisy programu Jaka to melodia. „Żal mi ludzi”
  2. Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku
  3. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  4. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News