Gwiazdor Polsatu po raz 4 został tatą. Z 4 kobietą. Jedno z dzieci ma niespotykane imię

Gwiazdor Polsatu po raz 4 został tatą. Z 4 kobietą. Jedno z dzieci ma niespotykane imię Źródło: youtube.com/polsat

Gwiazdor Polsatu po raz kolejny tatą . Kabareciarz, który jest jedną z jaśniejszych ikon stacji Zygmunta Solorz-Żaka może się poszczycić wyjątkowo zawiłym życiem prywatnym, którego owocami jest czwórka dzieci, a każde z nich z zupełnie inną kobietą. Jeden z potomków artysty może się pochwalić wyjątkowo ciekawym imieniem.

Tata trójki dzieci został ojcem kolejnego. Występujący w telewizji Polsat mężczyzna ma się się czym cieszyć. Szczęśliwym ojcem jest nie kto inny, jak Michał Wójcik z legendarnego kabaretu "Ani Mru Mru", który zabawia Polaków od ponad 20 lat i dzięki swoim występom w stacji należącej do Zygmunta Solorz-Żaka stał się prawdziwą ikoną telewizji Polsat, w której nie brakuje miejsca dla zabawnych skeczy . Mimo że artysta kabaretowy od lat wzbudza wielki podziw wśród polskiej publiczności, to jego życie prywatne mogłoby się nie spodobać szczególnie bardziej konserwatywnym widzom. Mężczyzna, który niedawno po raz kolejny został ojcem może pochwalić się czwórką dzieci z zupełnie innymi kobietami.

Tata po raz czwarty. Michał Wójcik znowu został ojcem

Powodem wielkiej radości w życiu Wójcika jest syn Michał junior, który jest owocem miłości kabareciarza z jego nową partnerką. Artysta miał poznać nową wybrankę swojego serca w trakcie odbywania terapii, która była potrzebna mu, aby móc odzyskać stabilizację psychiczną.

- Brał udział w zajęciach, które miały mu pomóc odzyskać równowagę w życiu… i zakochał się po raz kolejny – zdradził informator tygodnika "Na Żywo".

Wydawać się mogło, że członek formacji "Ani Mru Mru" nie zdecyduje się już na posiadanie dzieci po tym, w jakich okolicznościach doszło do poczęcia jego ostatniego potomka. Mężczyzna zdradził swoją żonę, a synek o oryginalnym imieniu Charlie, którego ma z kochanką doprowadził do rozpadu jego małżeństwa i problemów psychicznych, które wymagały leczenia.

- Mój koszmar wreszcie się skończył. Jak zobaczyłam te filmy, na których mój mąż uprawia seks z kochanką, długo nie mogłam spokojnie zasnąć. Cieszę się, że wreszcie się to skończyło i że mogę teraz żyć normalnie. Sprawiedliwości stało się zadość - mówiła była żona artysty.

Czy ten związek przetrwa?

Nie da się ukryć, że liczne romanse Wójcika doprowadziły go do stanu, w którym musiał poprosić o pomoc psychologów, którzy pomogli mu znaleźć równowagę w życiu pełnym ekscesów i licznych kochanek. Możliwe, że ten związek, zważając na to, że artysta przepracował swoje zachowanie u psychologa, w końcu będzie tym udanym i szczęśliwym.

O ile kabareciarz miał za sobą bardzo wyczerpujące życie, to może liczyć na swoje dzieci. 19-letnię Julia i 14-letniego Jakuba, Charliego i od niedawna, Michała juniora.

  1.  Łukasz Nowicki pokazał żonę! Piękna aktorka pomogła mu otrząsnąć po rozwodzie z Halinką Młynkovą
  2. Agata Duda ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Brawo, słowa jasnowidza Jackowskiego spełniają się co do joty. Niestety, teraz sprawdza się najgorsze
  4. Dzielny syn oddał życie za matkę. Uratował kobietę przed najgorszą możliwą sytuacją
  5. TVP przedstawiła fatalną prognozę pogody. Przez 3 dni będzie tak, że aż nas poderwało ze złości
  6. Wielkie zmiany w 500 plus stały się faktem. Sejm pod osłoną nocy zlikwidował kluczowe kryterium

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł