Aktorka czołowego polskiego serialu zdruzgotana. Nieuleczalna choroba rujnuje jej życie

Aktorka czołowego polskiego serialu zdruzgotana. Nieuleczalna choroba rujnuje jej życie

Polsat to jedna z największych polskich stacji telewizyjnych, a "Pierwsza miłość" należy do grona najdłużej emitowanych seriali w polskiej telewizji. Widownia pokochała losy bohaterów mieszkających głównie we Wrocławiu. Tym bardziej telewidzowie wstrzymali oddech, kiedy wyszło na jaw, że aktorka wcielająca się w jedną z kluczowych postaci jest poważnie chora.

Polsat nie bez powodu tak długo emituje serial. "Pierwsza miłość" to bez wątpienia jedna z tych produkcji, która odzwierciedla problemy każdego z nas. Niestety osobiste problemy nie dotyczą tylko świata serialu, ale także życia prywatnego gwiazd. Jak się okazało, jedna z czołowych gwiazd telewizji Polsat jest nieuleczalnie chora.

Polsat załamany. Gwiazda ciężko chora

Aneta Zając od lat wciela się w postać Marii Domańskiej. Telewidzowie zdążyli bardzo mocno zżyć się z aktorką, a jej ewentualny brak w kolejnych odcinkach byłby dla nich wielkim ciosem. Aktorka jeszcze niedawno podkreślała, że nie zamierza zakończyć przygody z serialem, ale w obliczu najnowszych doniesień wszystko może się zdarzyć. Widzowie zauważyli jakiś czas temu, że aktorce przybyło kilka dodatkowych kilogramów. Nie jest to jednak związane z jakimikolwiek odstępstwami od diety. Aneta Zając od lat walczy z chorobą tarczycy. Jednym z efektów poddania się leczeniu jest właśnie przybieranie na wadze. Jak informuje Pary.pl, gwiazda "Pierwszej miłości" podupadała na zdrowiu od kilku miesięcy, jednak nie udała się do lekarza ze względu na brak czasu. Do reszty pochłonęło ją wychowywanie dwóch synów Roberta i Michała. Kiedy w końcu znalazła chwilę na zadbanie o siebie diagnozowano u niej chorobę tarczycy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Aneta Zając zamartwia się nie tylko stanem swojego zdrowia, ale także dalszymi losami swojej kariery. Jakkolwiek źle to nie zabrzmi, przybieranie na wadze może niestety wpłynąć negatywnie na otrzymywane przez nią propozycję współpracy filmowej bądź serialowej. Na szczęście bardzo mocno dba ona o przestrzeganie rygorystycznych wytycznych otrzymanych przez lekarzy i na pierwszym miejscu stawia swoje zdrowie.

Gwiazdy przyznają się do choroby

Anna Zając przyznając się do choroby dołączyła do znacznej grupy gwiazd, które mają podobne problemy. Nie tak dawno temu do walki z chorobą Hashimoto przyznała się np. Kayah. - To dość kapryśna choroba, wymaga eliminacji z diety glutenu, nabiału i cukru. Tylko wtedy można walczyć z obrzękami i nadwagą oraz predyspozycją do depresji. Ale ciężko jest żyć z ciągłymi restrykcjami - powiedziała piosenkarka w wywiadzie dla Gali. Choroba dotykająca głównie kobiet to bardzo poważny problem. Hashimoto wyniszcza tarczycę objawiając się najczęściej zawrotami głowy, problemami z miesiączkowaniem, dusznościami, zaburzeniami rytmu serca czy wspomnianym wcześniej przybieraniem na wadze. Choroba jednak potrafi ukrywać się przez lata, a osoby na nią cierpiące nie raz bagatelizują początkowe objawy. ZOBACZ TAKŻE
  1. Gwiazda Rodzinka.pl pokazała mamę! Wyglądają jak bliźniaczki, niesamowite 
  2. Włosi i Hiszpanie bezlitośni dla Gessler. Gwiazda TVN spaliła się ze wstydu 
  3. Rozenek dała się wrobić! Słynny projektant sprytnie ją poniżył 
Następny artykuł