Gwiazda Polsatu pozbierała się po nagłym pęknięciu tętniaka w mózgu. "Chce zostać mamą"

Gwiazda Polsatu pozbierała się po nagłym pęknięciu tętniaka w mózgu. "Chce zostać mamą" Źródło: .

Polsat sprawił, że stała się bardzo sławna. Dziś gwiazda stacji odważnie opowiada o swoich trudnych doświadczeniach. Niedawno otarła się o śmierć, kiedy w jej mózgu pękł tętniak. Kobieta nie zamierza się poddawać i z optymizmem patrzy w przyszłość.

Polsat sprawił, że stała się bardzo sławną i rozpoznawalną osobą. Dała się poznać widzom między innymi jako prowadząca program "Pozytywka SuperMagazyn". Celem produkcji jest opowiadanie o inspirujących osobach niepełnosprawnych, które pozostają aktywne, mimo wielu przeciwności życia codziennego. Alżbieta Lenska - bo o niej mowa - również inspiruje innych swoją postawą.

Prezenterka telewizji Polsat rok temu otarła się o śmierć. W maju 2018 w jej mózgu pękł tętniak. Sytuacja była bardzo poważna. Najbliższa rodzina, jak również fani wspierali dziennikarkę w jej walce o życie. Na szczęście starania lekarzy przyniosły oczekiwane efekty i Alżbietę Lenską udało się uratować. Dziś aktorka wraca do pełni sił i snuje plany na przyszłość.

"Dostałam do losu drugą szansę". Gwiazda telewizji Polsat docenia dziś każdy dzień

Alżbieta Lenska ani przez chwilę nie zamierzała się poddać. Podobnie jak jej niepełnosprawni bohaterowie, zamierzała odważnie przeciwstawić się chorobie. Po dramatycznych wydarzeniach w maju 2018 roku była przekonana, że dostała w prezencie drugie życie:

- W momencie, gdy wybudziłam się z narkozy, zrozumiałam, że dostałam od losu drugą szansę i że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Zaczęłam doceniać każdą minutę życia - opowiedziała Lenska w jednym z wywiadów. 

Gwiazda telewizji Polsat nie zwlekała ani chwili i od razu zaczęła żyć pełnią życia. W sierpniu 2018 roku uroczyście odnowiła przysięgę małżeńską ze swoim wieloletnim małżonkiem Rafałem Cieszyńskim. Na tym się jednak nie skończyło. Okazuje się, że para ma plany powiększenia rodziny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rok temu była umierająca. Dziś po raz kolejny chciałaby zostać mamą

Kariera Alżbiety Lenskiej nabrała tempa. Aktorka nigdy nie narzekała na brak popularności, jednak w ostatnim czasie jest wręcz zasypywana propozycjami. 37-latka nie zamierza jednak poprzestać na aktywności zawodowej. Prezenterka po raz kolejny chciałaby zostać mamą. Jej znajoma zdradziła, że mają ze swoim mężem wyjątkowy plan.

Gwiazda telewizji Polsat i jej mąż rozważają adopcję. Znajomi zdradzają, że para od wielu lat zastanawia się nad stworzeniem domu dla któregoś z podopiecznych Domu Aniołów Stróżów, który aktywnie wspierają. Wygląda na to, że w życiu prezenterki szykują się bardzo pozytywne zmiany. Lenska inspiruje nie tylko w programie telewizji Polsat, ale również poza telewizyjnym studiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lubiana aktorka z "M jak Miłość" straciła córkę. Młoda dziewczyna zmarła w męczarniach na raka
  2. MAKABRYCZNE morderstwo! Trójka maturzystów brutalnie zamordowała 22-latkę. Po wszystkim poszli na pizzę
  3. Młody chłopak dla żartów wspiął się na bramkę trakcyjną. Wielką tragedią zakończyło się zetknięcie z prądem
  4. Julia Wieniawa zmęczona wyniszczającą chorobą. "Mnóstwo wyrzeczeń"
  5. Urbański zastygł na wizji. Największa wpadka w historii Milionerów

źródło: Pomponik

 

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News