Gwiazda Polsatu zwierzyła się ze swojego "dramatu". Zmieszali ją za to z błotem

Gwiazda Polsatu zwierzyła się ze swojego "dramatu". Zmieszali ją za to z błotem

Polsat wydaje się rozpieszczać swoje gwiazdy. Stojąca przed wielkim życiowym wyborem Paulina Sykut-Jeżyna,  wydaje się zmagać z problemem dotyczącym tylko największych gwiazd. Prezenterka powiększyłaby swoją rodzinę, ale na drodze do zrealizowania tego marzenia stanęła jej przeszkoda. Jej "dramat" spotkał się ze skrajnie negatywnym odbiorem w sieci.

Paulina Sykut-Jeżyna wraz ze swoim mężem od czterech lat mieszka w apartamencie na obrzeżach Warszawy, którego powierzchnia to bagatela 200 metrów kwadratowych. To, co dla przeciętnego zjadacza chleba jest tzw. marzeniem ściętej głowy, dla gwiazdy Polsatu okazuje się niewystarczające. Według niej, 66 metrów na osobę to za mało, żeby myśleć o powiększeniu swojej rodziny. - Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak to będzie - powiedział w rozmowie z Faktem Piotr Jeżyna. - Mieszkało się w mniejszych mieszkaniach. By jednak miejsce spełniało wszystkie wymogi i można było się w nim na dobre zadomowić, nie może brakować pewnej przestrzeni - tak mąż Prowadzącej "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" umotywował chęć zmiany miejsca zamieszkania.

Polsat ma problem, internauci linczują w sieci gwiazdę stacji

- Czy niektórzy ludzie nie zdają sobie sprawy ze takimi wypowiedziami mogą innych zranić. Standard życia w Pl to na pewno nie 200 metrów kw. Czy się mylę? Ja jestem wdzięczna, że nie jestem bezdomna, a ile metrów mam to nie ważne - kwituje zaistniałą sytuację jedna z internautek. - No naprawdę palca nie ma gdzie wcisnąć, może by tak to większe dziecko mogło już na tarasie zamieszkać? Ciepło ubrać, a tu wstawić łóżeczko dla noworodka, straszne warunki, współczuje ciasnoty, nie ma warunków, nie ma - ironicznie dodaje kolejny komentujący. Internauci nie zostawili na Paulinie Sykut suchej nitki. Co ciekawe, znajdują się również osoby, które starają się racjonalizować poczynania gwiazdy telewizji Polsat. - Mają jakieś wyobrażenie o swoim życiu i do niego dążą, to chyba lepsze niż płodzenie bezmyślne dzieci ile wlezie - pisze jeden z sympatyków Pauliny.

Polsat straci prezenterkę? Paulina Sykut zdecydowana na kolejne dzieci

Prowadząca "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" bardzo poważnie rozważa powiększenie swojej rodziny. Póki co Paulina Sykut-Jeżyna jest mamą dwuletniej Róży. - Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach - kwituje rozmowę z Faktem jej małżonek.  1. Księżna Kate wolałaby o tym zapomnieć. Kiedyś nie była wzorem do naśladowania
  2. Doda upokorzyła Taco Hemingwaya i Quebonafide! Co za szydera!
  3. Meghan Markle inspiruje się Małgorzatą Rozenek?! Fanki nie mogą uwierzyć
 
Następny artykuł