Wielkie brawa dla Polsatu po wyborach! Cały internet im gratuluje

Wielkie brawa dla Polsatu po wyborach! Cały internet im gratuluje Źródło: Polsat News

Polsat, jako jedna z największych telewizji w naszym kraju, przygotował oczywiście swój wieczór wyborczy. Poza tak wielką oczywistością jak ogłoszenie wstępnych wyników wyborów samorządowych tuż po godzinie 21:00, nie zabrakło również rozmów z zaproszonymi osobistościami ze świata polityki. Jak podkreślają internauci, telewizja Solorza pokazała największą klasę.

Polsat, tak samo jak i inne stacje telewizyjne, z oczekiwaniem odliczał każdą kolejną minutę prowadzącą do zakończenia ciszy wyborczej. Redakcje w całym kraju były maksymalnie przygotowane do przeprowadzenia swoich relacji powyborczych tuż po wybiciu godziny 21:00. Wiadomo jednak, że wieczór wyborczy każdej stacji przebiega podłóg innych zasad. Zdaniem internautów, najlepsze przyjął Polsat, który stał się cichym zwycięzcą wyborów samorządowych.

Polsat na pierwszym miejscu. Internet gratuluje

Wieczór wyborczy był prawdopodobnie największym wyzwaniem w tym roku dla każdej redakcji informacyjnej w naszym kraju. Mobilizacja mediów miała związek z tym, że atmosfera krążąca wokół decyzji Polaków była bardzo napięta. PiS zapowiadał odbicie wielkich miast z rąk PO, Koalicja Obywatelska twierdziła natomiast, że wynik odzwierciedli to, iż są w końcu gotowi na przebicie elektoratu partii rządzącej. Rozstrzygnięcie wyborów wprowadziło prawdopodobnie jeszcze większe zamieszanie niż w ubiegłych latach. PiS wprawdzie wygrał w skali kraju, ale nie udało mu się odnieść zwycięstwa w największych miastach. Najbardziej bolesną porażkę partia poniosła w Warszawie, gdzie Patryk Jaki został zostawiony daleko z tyłu przez Rafała Trzaskowskiego.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Wszelkie wybory niosą za sobą to, że dochodzi do starcia skrajnie różnych poglądów reprezentowanych przez przeróżne partie polityczne. W takim wypadku bardzo trudno przedstawić mediom obiektywny obraz aktualnej sytuacji. Zdaniem internautów najlepiej udało się to zrobić właśnie Polsatowi. Wielu komentujących podkreśla, że rozmowy prowadzone konkretnie w Polsat News stały na najwyższym poziomie i były najbardziej zróżnicowane pośród tego, co przedstawiała konkurencja. - Warto porównać poziom pluralizmu w stacjach prywatnych. W Polsat News 5 polityków z największych komitetów, w TVN24 Giertych, Borowski, Dorn i Rokita - czytamy na Twitterze. Komentujący podkreślają również, że stacja wykazała się bardzo dużą kulturą prowadzących, którzy potrafili zapanować nad rozmowami. - Tak powinny wyglądać studia wyborcze w telewizji. TVN idzie w jedną stronę, TVP w drugą. Chociaż to, co dzieje się w Telewizji Polskiej, jest nieprawdopodobne do porównania z jakimikolwiek mediami. Tak czy siak, Polsat był dzisiaj gdzieś pośrodku. O dziwo, jest to prawdziwy komplement - możemy przeczytać na jednym z największych portali społecznościowych.
ZOBACZ TAKŻE
  1. Ostrzegali Kaczyńskiego przed wyborami samorządowymi. „To j*bnie” 
  2. Dantejskie sceny w lokalach wyborczych! Aż trudno w to uwierzyć 
  3. To KONIEC! Mamy oficjalne oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego po wyborach 
  4. Niewiarygodne! Znak zodiaku powie Ci jakiego psa potrzebujesz
  5. Ile zarabia Agnieszka Radwańska? Zarobki zwalają z nóg
Następny artykuł