Gąsowski okrutnie zakpił z gwiazdy disco polo. W programie na żywo opowiedział suchara o jej rodzinie

Gąsowski okrutnie zakpił z gwiazdy disco polo. W programie na żywo opowiedział suchara o jej rodzinie Źródło: facebook/piotr_gasowski/

Niestosowny żart w telewizji Polsat? Prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" podczas zapowiedzi kolejnego uczestnika postanowił sobie zażartować. Nikt nie spodziewał się tego, co na wizji zdecydował się powiedzieć Piotr Gąsowski.

Polsat zdaje się nie był przygotowany na to, że Piotr Gąsowski postanowił w swojej wypowiedzi zakpić z gwiazdy disco polo. Prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" chciał urozmaicić zapowiedź kolejnego uczestnika o na pozór niewinny żart. Nikt jednak nie podejrzewał, że postanowi zakpić z całej rodziny gwiazdy. 

Prowadzący program telewizji Polsat i jego niestosowny żart 

Piotr Gąsowski od pierwszej edycji jest prowadzącym programu rozrywkowego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Aktor niemalże słynie z tego, że za każdym razem, gdy zapowiada nowego uczestnika, postanawia zażartować sobie na temat, powiązany z najbliższym występem. Podczas ostatniego odcinka nie mogło oczywiście być inaczej. 

Mężczyzna chciał po raz kolejny wykazać się swoim poczuciem humoru i opowiedzieć żart, który nie do końca mu się udał. Aktor zakpił z popularnych w ostatnim czasie sióstr Godlewskich. 

- Są takie rodziny, od których lepiej trzymać się z daleka: rodzina Adamsów, rodzina Corleone... siostry Godlewskie – powiedział Gąsowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Widzowie reagują na żart prowadzącego 

Żart Piotra Gąsowskiego nie mógł obejść się oczywiście bez komentarzy ze strony internautów i telewidzów. Na portalach społecznościowych chętnie odnosili się do jego wypowiedzi. Zdania okazały się być podzielone, ponieważ żart znalazł swoich zwolenników, jak i przeciwników. 

Wiele osób uznało go za niezwykle zabawny, przynajmniej z uwagi na to, że choć o Godlewskich w mediach jest bardzo głośno, to nie są one szczególnie lubiane. Ich zdaniem, siostry nie powinny czuć się szczególnie urażone, w szczególności, że zdają się one być bardzo odporne na znacznie gorszy hejt. 

Nie brakowało jednak osób, które żart prowadzącego uznały za bardzo niestosowny. Według nich w okrutny sposób zakpił z sióstr, które przecież w ostatnim czasie znacznie zmieniły swoje dotychczasowe zachowanie. Niewielu wie, że Godlewskie poza kontrowersyjnymi sytuacjami, starają spełniać się również w życiu zawodowym. Małgorzata Godlewska prowadzi klinikę kosmetologiczną, w której radzi sobie naprawdę świetnie. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Ile żon miał Janusz Gajos? Nie uwierzycie, że aż TYLE! Wybitny aktor miał pecha do kobiet
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki o tym wiedzą?
  3. Agnieszka ma najgorsze możliwe nazwisko. Gdy musi się przedstawić zalewa ją zimny pot
  4. Duma polskiego aktorstwa dostaje głodową emeryturę. ZUS śmieje mu się w twarz
  5. Kolejny pożar. Znowu w Polsce, dym widać z 30 kilometrów

Źródło: NaTemat

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News