Dziś miliony Polaków włączą Polsat. Na te show czekało wielu, będzie się działo!

Dziś miliony Polaków włączą Polsat. Na te show czekało wielu, będzie się działo! Źródło: fot. pexels.com/FLY T

Polsat doskonale wie, jak przyciągnąć widzów przed telewizory, ale i nie tylko. Wczoraj ruszyła kolejna edycja wiosennego festiwalu tej stacji, a na dzisiejsze występy czekało wielu fanów.

Polsat co roku organizuje imprezę w sopockiej Operze Leśnej, na której mogliśmy obserwować największe gwiazdy polskiej muzyki, jak i nowych artystów, którzy niedawno zabłysnęli na scenie muzycznej, a mimo to świecą niczym gwiazdy. Już wczoraj dostaliśmy przedsmak tego, co dzisiaj możemy zobaczyć na ekranach swoich telewizorów.

Pierwszy dzień festiwalu nazwany został platynowym, ponieważ występowali artyści, którzy mogą pochwalić się największą ilością sprzedanych płyt. Drugi natomiast upłynie nam w rytmie największych radiowych hitów, które umilały nam niejedną podróż samochodem.

Polsat zaprosił same gwiazdy

W roli prowadzących w tym roku zadebiutowała Julia Wieniawa oraz Michał Szpak i, mimo że wcześniej nie mieli doświadczenia w byciu konferansjerami, to wypełniają swój obowiązek wręcz znakomicie. Co więcej, po liście wykonawców, którzy zostali zaproszeni przez Polsat, znalazły się same gwiazdy, które doskonale są znane wszystkim melomanom.

Podczas dzisiejszego wydarzenia zobaczymy między innymi zespół Feel & Lanberry „Gotowi na wszystko", Pawła Domagałę z jego hitem "Weź nie pytaj", Zenka Martyniuka, a także Sławomira i jego nieśmiertelną piosenkę "Miłość w Zakopanem".

 - Jeśli chodzi o przeboje radiowe, to „Miłość w Zakopanem” to jest taka piosenka, która cieszy bardzo słuchaczy i zbliża się do 200 mln wyświetleń na YouTube. To fantastyczny wynik - mówił Sławomir.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście nie jest to pełna lista artystów, których zobaczymy, a jedynie wierzchołek góry lodowej. Dodatkowo podczas dzisiejszego koncertu czeka nas kolejny jubileusz sceniczny, którzy przypadł tym razem Mrozowi, który na scenie spędził już 10 lat. On również zaprezentuje widowni swoje największe przeboje z tej dekady swojej twórczości.

Oczywiście w naszych radiach grają nie tylko polskie piosenki i na sopockiej scenie wystąpią również zagraniczne gwiazdy, które skradły serca słuchaczy z naszej ojczyzny. Bez wątpienia jest to widowisko warte zobaczenia i to zdanie podzielają miliony Polaków, którzy dzisiaj zgromadzą się zarówno w samej Operze Leśnej w Sopocie, jak i przed telewizorami. Transmisja zaczyna się o 20:05.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Bachleda-Curuś wystąpiła w serialu bez ubrań. Gorące zdjęcia rozgrzeją was do czerwoności (FOTO)
  4. "Wymalowana jak lafirynda". Burza w sieci po zdjęciach 16-letniej córki Kaczyńskiej
  5. W najbliższych miesiącach Polacy powinni szczególnie uważać na swoje dzieci. TVP informuje o porażającej śmierci 13-latka
  6. RCB wysyła Polakom SMSy z pilnym ostrzeżeniem. Wg TVN sytuacja już dawno nie była aż tak poważna

 

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News