Gwiazda Polsatu opowiedziała o walce z rakiem. Aż chce się płakać

Gwiazda Polsatu opowiedziała o walce z rakiem. Aż chce się płakać Źródło: fot. Facebook

Gwiazda telewizji Polsat postanowiła opowiedzieć o swojej trudnej walce z rakiem. Przyznała, że jest jedna, szczególna osoba, której zawdzięcza życie. Kiedy słucha się jej opowieści, dosłownie chce się płakać. Sprawdźcie sami, dlaczego.

Młoda prezenterka Polsat News, Joanna Górska, niedawno ogłosiła, że wygrała z rakiem. Po długiej walce mogła przekazać fanom radosną wiadomość. Mimo wszystko, jej opowieść o trudnej walce z chorobą wzrusza do łez. Górska wygrała z nowotworem piersi. Na początku nie wierzyła, że uda jej się wyjść z tej walki cało, a jednak - wyzdrowiała. Bardzo wspierał ją w tym niełatwym momencie jej partner, podróżnik Robert Szulc. Szczególnie wzruszające jest wspomnienie dziennikarki dotyczące wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.

Dziennikarka telewizji Polsat o swojej chorobie

- Mocno sobie wbiłam w głowę, że są to moje ostatnie święta. Wpadłam w taki dołek, że nie potrafiłam z niego wyjść. I znowu Robert mi pomógł, który powiedział, że jak chcę, to możemy zrobić religię z twojego chorowania i wszyscy będziemy strasznie teraz przeżywać. Albo, jak chcesz, zaczniemy myśleć o tym, co masz przed sobą. Cel jest już niedaleko - wspomina prezenterka. Szulc na tyle ją pozytywnie motywował, że kiedy jej onkolog na to pozwolił, zdecydowała się nawet polecieć z partnerem na Seszele. Kiedy już prezenterka wyzdrowiała, para zamierza kontynuować swój projekt "Świat na raty", czyli podróży dookoła świata. – Robert przeprowadził mnie za rękę przez całe leczenie. Ja nawet nie byłam w stanie rozmawiać z lekarzami, żeby zapytać, co będzie ze mną dalej. Mało tego, nie pamiętałam tego, co się wydarzyło w gabinecie (...) Obawiałam się, że może tego nie wytrzymać, bo widział mnie w tak różnych sytuacjach, po których niejednemu by się odechciało. Gdy były momenty, kiedy myślałam, że po prostu nie dam już rady, to on mi rysował cel i mówił, zobacz, twój Kacper ma teraz 12 lat, zaraz będzie miał w październiku urodziny, więc trzeba będzie mu coś fajnego zorganizować – chwali jeszcze swojego partnera, Joanna Górska. Faktycznie, jego wsparcie w tej walce jest nieocenione. Dziennikarka w trakcie choroby pokazywała się w mediach społecznościowych w chustce na głowie, w króciutkich włosach, wtedy kiedy była blada i schorowana. Jej historia na pewno wielu chorym pomoże uwierzyć w to, że możliwe jest wyzdrowienie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
    1. Afera! Rozenek zmiażdżona przez internautów. Wszystko przez jedno zdjęcie z plaży
    2. Martyna Wojciechowska brutalnie napadnięta! Koszmar podróżniczki
    3. Agata Duda dostanie zawału. Szokujące informacje o Izabeli Pek i prezydencie
Źródło: se.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News