Dramat najseksowniejszej dziennikarki Polsatu. Po 11 latach skończyła w smutny sposób

W jednym z wywiadów najseksowniejsza dziennikarka telewizji Polsat opowiedziała o swoim dramacie życiowym. Kobieta zakończyła trwający 11 lat okres w swoim życiu, teraz wyjawiła, co było tego powodem.

Karolina Szostak przez bardzo długi czas była jedyną kobietą w ekipie zajmującej się sportem w stacji Polsat. Teraz dziennikarka w programie Krzysztofa Ibisza pod tytułem "Demakijaż" zdradziła sekrety ze swojego życia prywatnego, o których nikt poza jej najbliższymi nie miał pojęcia. Jednym z nich jest fakt, że jako młoda dziewczyna miała bardzo groźny wypadek samochodowy, który mógł zakończyć się tragicznie. Szostak bardzo długo dochodziła do siebie, na szczęście udało jej się wrócić do pełni sił. Kolejną historią z życia telewizyjnej gwiazdy jest ta o jej najdłuższym związku, który trwał 11 lat. Co się stało, że dziennikarka zakończyła tak długi związek?

Gwiazda telewizji Polsat szczerze o swoim związku

Karolina Szostak swojego byłego partnera poznała w klubie, mieli wspólnych znajomych i bardzo szybko nawiązali ze sobą kontakt, dzięki podobnym zainteresowaniom. Jak wspomina dziennikarka, zaiskrzyło między nimi już na samym początku znajomości. Ich związek trwał łącznie 11 lat, po takim czasie wiele osób spodziewało się, że para już niebawem się pobierze. Tak się jednak nie stało, ponieważ para nieoczekiwanie zerwała ze sobą. Teraz dziennikarka uchyliła rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o szczegóły rozstania. - Życie, priorytety, nie do końca się dogadaliśmy, myślę, że to było takie, że przez te lata nic się nie wydarzyło. Zatraciliśmy gdzieś ten moment, kiedy powinniśmy podjąć jakieś decyzje. - wspomina Karolina Szostak. Dziennikarka stacji Polsat wspomina również, że tym, co poróżniło ją z partnerem, był również temat potomstwa. Szostak w tamtym okresie swojego życia nie myślała jeszcze o potomstwie, w przeciwieństwie do jej partnera. Niestety nie udało im się dogadać, co poskutkowało rozstaniem. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Już nikt go nie pokocha. Smutny los ukochanego Danuty Stenki
  2. „Mam kochankę” Zaskakujący wpis pisowskiego ministra
  3. Niezwykłe odkrycie naukowców o psach! To dlatego je kochamy
źródło: kozaczek.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News