Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat

Strasznie przykre informacje Polsatu. Nie żyje, miał tylko 15 lat Źródło: .

Polsat podał bardzo przykre informacje. 15-latek stracił życie w dramatycznych okolicznościach. Opinia publiczna wciąż nie może uwierzyć w to, co się stało. Szczegóły tych wydarzeń są wstrząsające.

Polsat podał wstrząsające szczegóły śmierci 15-latka, który został zamordowany w jednej z warszawskich szkół. Ta wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Opinia publiczna nie mogła uwierzyć, że ósmoklasista Emil B. zaatakował swojego rówieśnika i zadał mu śmiertelne ciosy nożem. Szczegóły tych wydarzeń są naprawdę dramatyczne.

Reporter telewizji Polsat dowiedział się, jak doszło do tej niewyobrażalnej tragedii, w której stracił życie 15-letni Jakub K. Powodem ataku miał być dług. Napastnik chciał zwrotu pieniędzy pożyczonych na komputer. Na kłótni się jednak nie skończyło. Nastolatek dźgał kolegę w przeponę i w plecy. Śmierć ofiary była powolna i bolesna.

Polsat: zabójca 15-letniego Jakuba K. sprawiał duże problemy wychowawcze

Reporter telewizji Polsat rozmawiał z uczniami, którzy znali 15-letniego Emila B. Większość z nich twierdzi, że nastolatek od kilku lat sprawiał poważne problemy wychowawcze. Okazało się, że młodociany zabójca nie stronił od narkotyków.

- Ćpał, pił, palił, był agresywny do wszystkich, bez żadnych wyjątków. On tak z byle czego mógł zrobić jakąś wielką aferę, były sytuacje pobicia z jego strony - powiedział jeden z uczniów w rozmowie z reporterem telewizji Polsat.

Bójka z udziałem zabójcy 15-latka nie była jedynym aktem przemocy, jakiego dopuścił się Emil B. w ostatnim czasie. Kilka miesięcy przed brutalnym zabójstwem rówieśnika, brutalnie pobił innego kolegę i nauczycielkę. W sprawie interweniowała policja, która wyprowadziła go ze szkoły.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Śmierć 15-latka wstrząsnęła całą Polską. Chłopak miał tylko 15 lat

Śmierć 15-latka wstrząsnęła całą Polską i wywołała burzliwą dyskusję. Jak podaje Polsat, napastnik był mimo wszystko chroniony przez szkołę:

- Szkoła dawała mu kolejną szansę i kolejną szansę, kuratorów miał i nic to nie dawało. Miesiąc było dobrze i później znowu to samo. No i tak to się skończyło. Powinni od razu go wywalić do jakiegoś ośrodka - przyznał jeden z uczniów szkoły nr 195.

Sytuacja wywołała ogromne poruszenie w polskim środowisku uczniów i nauczycieli. Opinia publiczna zaczęła szukać winnych i zastanawia się, jak zapobiegać podobnym tragediom w przyszłości. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak pobił 80-letnią mamę. Powód, dla którego to zrobił, doprowadza do płaczu
  2. Co studiowała Beata Szydło? Stawiamy miliony, że nie zgadniecie! Ta informacja zwali was z nóg!
  3. Jak mieszka Agata Duda z mężem? Widok nieziemskich luksusów wbija w ziemię (Zdjęcia)
  4. Wiadomo już, jak skończy się "M jak miłość". Dla wielu widzów będzie to ciężkim szokiem
  5. Skandal rozrywa Wielką Brytanię. Media poinformowały, że książę Harry NIE JEST ojcem dziecka Meghan Markle
  6. Nie żyje jedna z głównych bohaterek serialu "Przyjaciółki". Wstrząsająca, nagła śmierć

źródło: Polsat News

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News