Dramat na Sylwestrze z Polsatem! Nikt tego nie przewidział

Dramat na Sylwestrze z Polsatem! Nikt tego nie przewidział Źródło: Polsat

Polsat był jednym z trzech głównych graczy, jeśli chodzi o największe sylwestrowe imprezy w naszym kraju. Konkurencja była bardzo zaciekła, a włodarze stacji stawali na głowach, żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik i zagwarantować wszystkim szampańską zabawę.

Polsat, jak co roku, stanął w szranki z Telewizją Polską i TVN w konkurencji najlepszego wydarzenia zwieńczającego ubiegły rok. Tak wielkie przedsięwzięcia wymagają od wszystkich wielkiego nakłady pracy, który ma się zwrócić nie tylko wielotysięczną widownią w miejscu imprezy, ale także wielomilionową przed telewizorami. Nikt spośród tych, którzy zasiedli wczoraj przed telewizorami, nie mógł się spodziewać, że sylwestrowa noc w Polsacie będzie okupiona tak dramatycznymi przeżyciami.

Polsat niemile zaskoczył telewidzów

Polsat zdecydował się w tym roku na zorganizowanie swojego sylwestrowego koncertu w Chorzowie. Plany były bardzo ambitne, gdyż zgłoszono imprezę masową na 60 tysięcy osób. Scena budząca podziw, wielki pokaz laserów o północy oraz plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Wszystko to miało zapewnić murowany sukces. Telewizja tak bardzo starała się zaspokoić oczekiwania odbiorców, że nawet pokuszono się o bardzo karkołomny manewr. Polsat chciał ściągnąć na swoją imprezę Sławomira, który miał już pewny występ w TVP. Zdecydowano się więc, że gwiazdor tuż po występie w Zakopanem wsiądzie do helikoptera i w wielkim stylu uda się do Chorzowa. Niestety to wszystko nie wystarczyło, aby wygrać zaciętą walkę z konkurencją. Widzowie podkreślają, że największym problemem Polsatu była wszechobecna nuda. Według wielu osób młode gwiazdy nie do końca potrafiły udźwignąć cały ciężar najważniejszego wydarzenia w roku. Pierwszą, która ruszyła na pomoc swoim mniej doświadczonym kolegom po fachu, była Maryla Rodowicz. Dopiero jej udało się w jakimś stopniu "rozkręcić" całe show, jednak dla widzów było to za mało.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W kierunku stacji posypało się wiele nieprzychylnych komentarzy, które użytkownicy wystawiali w trakcie oglądania, tuż przed przełączeniem na inną stację. - Padaka straszna - napisał jeden z internautów. - ŻENADAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - dodał kolejny. - Słabizna taka, że hej. Publika bawi się bardzo słabo, nawet nie słychać jakiegoś większego entuzjazmu z publiczności na stadionie - czytamy w sekcji komentarzy jednego z portali prowadzącego relację live z wydarzenia. - Jedna wielka beznadzieja. Albo gwiazdy, o których nikt nie słyszał, albo jakieś stare odgrzewane kotlety. Ile można. Czy w tym kraju ktoś w końcu zorganizuje imprezę naprawdę dla ludzi? - pyta internautka. ZOBACZ TAKŻE
  1. Przepowiednie na 2019. PRZERAŻAJĄCE! Najgorsze dopiero przed nami?
  2. Bożyszcze nastolatek i córka Kingi Rusin są oficjalnie parą. Ich wspólne zdjęcie zszokowało wszystkich!
  3. Syn Magdy Gessler Tadeusz ukrywał się przed mediami. Wiemy dlaczego! 
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gwiazdę męczą straszne choroby 
  5. Była dziewczyna Antka Królikowskiego ma już nowego chłopaka! Pochwaliła się nim na Instagramie 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News