Kilka nowotworów w rodzinie, straszna choroba. Dramat gwiazdy Polsatu

Kilka nowotworów w rodzinie, straszna choroba. Dramat gwiazdy Polsatu Źródło: screen/YouTube/Angelika Sęk

Telewizja Polsat słynie z seriali komediowych i gwiazd, które w nich występują. Jednak życie wielu z nich wcale nie jest tak wesołe, jak może się to wydawać, kiedy patrzymy na ekrany telewizorów. Jedna z popularnych aktorek doskonale zna smak cierpienia. Los jej nie oszczędzał.

Polsat jest znany z komediowych produkcji, które przyciągają miliony widzów. Jednym z ulubionych seriali jest niewątpliwie "Świat według Kiepskich". Bohaterowie produkcji stali się kultowymi postaciami, a ich cytaty często stają się hitami. Okazuje się jednak, że życie komediowych bohaterów często nie jest usłane różami. Przekonała się o tym jedna z popularnych gwiazd telewizji Polsat.

Fani serialu "Świat według Kiepskich" doskonale znają postać Halinki, żony głównego bohatera Ferdka Kiepskiego. Jest to stereotypowa matka-Polka, która na co dzień stawia czoła różnym przeciwnościom losu. Jej życie jest momentami zabawne, jednak są w nim również trudne momenty. Odtwórczyni roli Halinki, Marzena Kipiel-Sztuka również nie miała łatwego życia. Do mediów dotarły informacje o tym, że los nie był dla niej łaskawy. 

Gwiazda telewizji Polsat nie miała łatwego życia. Choroby i śmierć bliskich osób były dla niej chlebem powszednim 

W życiu popularnej gwiazdy telewizji Polsat wydarzyło się wiele dramatów. W jej rodzinie pojawił się nowotwór, który zabrał jej ukochaną matkę. To był jednak dopiero początek nieszczęść, z którymi Marzena Kipiel-Sztuka musiała się zmierzyć. Jej relacje z mężczyznami również były naznaczone ogromnym cierpieniem.

Pierwszy mąż serialowej Halinki Kiepskiej pochodził z tej samej branży - był producentem i reżyserem. Jednak on również zmagał się z nowotworem i przegrał tę walkę w wieku 50 lat. Popularna aktorka próbowała potem szukać miłości i zakochała się ze wzajemnością w operatorze Mariuszu Piesiewiczu, z którym pracowała na planie "Świata według Kiepskich". Wydawało się, że w końcu odnalazła spokój i szczęście. Niestety, jej partner nieoczekiwanie zmarł, a ona znów została sama.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Alkoholizm ostatniego męża i choroba aktorki

Gwiazda telewizji Polsat, którą znamy również z programu "Jak oni śpiewają", nie załamywała się w obliczu licznych nieszczęść. Oprócz nowotworu, w jej życiu pojawiły się również alkohol. W 2007 roku popularna aktorka poślubiła Przemysława Buksakowskiego. Miała nadzieję, że kolejna miłość okaże się szczęśliwa, jednak mąż miał poważne problemy z alkoholem. Mężczyzna zmarł nagle w 2009 roku.

Media donoszą również, że aktorka również mogła zmagać się z problemem alkoholowym. Choć nigdy nie mówiła o tym publicznie, w środowisku cały czas spekulowano, że Marzena Kipiel-Sztuka może zmagać się z tą chorobą. Ciężka choroba z pewnością naznaczyła jej życie dodatkowym, ogromnym cierpieniem, które wręcz ciężko sobie wyobrazić. Inny nałóg - palenie papierosów, również zdecydowanie mocno osłabiał jej organizm. Dziś popularna aktorka stara się znaleźć spokój i, być może, nową miłość. 

  1. Piękna aktorka zrezygnowała z "Tańca z gwiazdami" z powodu...raka kręgosłupa! Groził jej paraliż nóg!
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie
  4. Jajka z NAJPOPULARNIEJSZEJ sieci sklepów w Polsce są SKAŻONE! Pilnie je wyrzućcie
  5. Gigantyczny kryzys w rodzinie królewskiej. Królowa Elżbieta nie ma wyjścia

źródło: Pomponik

Następny artykuł