Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
Fot. YouTube/Polsat
Wiadomości Pikio - 29 Grudnia 2018

Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!

Polsat uczynił z Doroty Gawryluk jedną ze swych największych gwiazd. Dziennikarka obejmuje obecnie dyrektorskie stanowisko, więc nadawcę zna od przysłowiowej podszewki. Niestety, jej praca nie wiąże się jedynie z przyjemnymi, umacniającymi chwilami.

Polsat współpracuje z Dorotą Gawryluk od naprawdę wielu lat. Szefowie stacji musieli bardzo zaufać dziennikarce, czego dowodem jest bez wątpienia fakt, iż odpowiada ona za cały pion informacyjny i publicystyczny redakcji. Aby tak się stało, prezenterka musiała poświęcić dla pracy naprawdę wiele czasu oraz zapewne także nerwów.

Polsat: Dorota Gawryluk szczerze o współpracy z mężczyznami

Jak się jednak okazuje, przebrnięcie przez kolejne szczeble medialnej kariery okazało się dla niej naprawdę trudne. Co ciekawe, niezwykle wiele problemów sprawiali jej mężczyźni, z którymi musiała współpracować. - Mężczyźni też są emocjonalni, często kapryszą, obrażają się, zachowują się jak przedszkolaki. Przez lata poznałam ich słabości, widziałam, jak reagują w sytuacjach kryzysowych. Zamiast wkroczyć ze spokojem, rozpadają się - wyznała szczerze Gawryluk w wywiadzie dla magazynu "Viva!", czym niezwykle zaskoczyła czytelników.

Dorota Gawryluk o dyskryminacji kobiet w pracy. Co na to władze Polsatu?

Co ciekawe, dziennikarka Polsatu ostatecznie zwróciła także uwagę na bardzo poważny problem, obecny zapewne nie tylko w branży medialnej. Chociaż sama twierdzi, iż nie czuje się w żaden sposób gorsza od kolegów, z którymi przyszło jej współpracować, czasami szefowie mają całkowicie inne spojrzenie na tę kontrowersyjną kwestię. - Natomiast widzę problem, jeśli chodzi o awanse. Jak masz do wyboru kobietę i mężczyznę, wybierasz mężczyznę, bo możesz bardziej korzystać z jego czasu - stwierdziła bardzo stanowczo Dorota Gawryluk, odkrywając przed czytelnikami przykrą prawdę.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Chociaż samej dziennikarce udało się wspiąć po szczeblach kariery bardzo wysoko, jej obserwacje mogą negatywnie wpłynąć na wizerunek pracodawcy. Fani już dziś sugerują, iż kontrowersyjne wyznanie może sprowadzić na Gawryluk naprawdę sporo problemów, chociaż w swej wypowiedzi nie wymieniła oczywiście nazwy stacji, dla której sama pracuje. Jak jednak widać, prezenterka nie ma problemu z mówieniem w sposób otwarty o podobnych problemach, z którymi borykać się wciąż musi wiele kobiet na całym świecie. Ogólny odbiór wywiadu dziennikarki, szczególnie wśród czytelniczek, okazał się więc naprawdę pozytywny, a liczne kobiety chwaliły ją za odwagę oraz stanowczość w mówieniu o rzeczach ważnych, które dla niektórych wciąż pozostają osobliwym, przykrym tabu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Internauci nie mają litości dla Chodakowskiej! „Rzygam tym zarozumiałym koniem”
  2. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  3. Gwiazdor Top Model w żałobie. Pożegnał bardzo ważną w swoim życiu osobę
  4. Edyta Herbuś ma męża? Spadniecie z krzeseł
  5. Widzowie Barw Szczęścia czekali na ten moment od dawna. Niestety, wszystko stracone
ZAMIANA
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News