Polsat wypromował Dominikę Gwit na jedną ze swych twarzy, kiedy aktorka wzięła udział w show „Taniec z gwiazdami”. Artystka zdecydowała się właśnie bardzo szczerze opowiedzieć o chorobie, z którą się zmaga, czyli otyłości. Co ujawniła celebrytka, która jakiś czas temu stanęła na ślubnym kobiercu?

4 lata temu Gwit przeszła zaskakującą przemianę. Aktorka schudła bowiem ponad 50 kg, jednak z czasem zaczęła powracać do dawnej wagi. Dziś artystka nie wstydzi się przyznać, że od lat jest chora na otyłość.

Gwiazda telewizji Polsat szczerze o chorobie

– Straciłam dwa lata życia. Codziennie stając na wadze, mierząc się. Wpadałam w paranoję. Potrafiłam godzinami nic nie jeść i tylko czekać, kiedy będę mogła otworzyć pudełko z brokułami. (…) Nie liczyło się dla mnie nic więcej. Przestałam mówić o wszystkich swoich pasjach, właściwie nic innego mnie nie interesowało. (…) Nie radziłam sobie z tym – opowiedziała o swej diecie Gwit w rozmowie z Witrualną Polską.

Otyłość jest chorobą, która prowadzi do innych chorób, ale to nie znaczy, że ja mam być nieszczęśliwa. Ja jestem szczęśliwa. Promuję otyłość dlatego, że jestem szczęśliwa, wychodzę z domu, mam męża i osiągam sukcesy zawodowe? Nie. Wszystkim mówię, jeśli otyłość negatywnie wpływa na Twoje zdrowie, jeżeli jest Ci źle z samą sobą, jeżeli masz złe wyniki badań, oczywiście schudnij – dodała także gwiazda.

Na co choruje Dominika Gwit?

Co ciekawe, artystka przyznała także, że nie będzie już próbowała drastycznie się odchudzać. Jej obecny wygląd został bowiem przez nią w pełni zaakceptowany.

– Całe życie jestem gruba. Ludzie w to nie wierzą, ale ja taka jestem sobą. (…) Otyłość powoduje wiele chorób, ale ja na tę otyłość choruję od dziecka i ja z nią żyję i znam ją jak nikt i nikt nie jest w stanie mi powiedzieć o niej więcej niż ja sama wiem – przyznała szczerze Gwit.

 ZOBACZ TAKŻE: Kożuchowska straciła SETKI TYSIĘCY złotych! Fani się od niej odwrócili

 ZOBACZ TAKŻE: Zmieszali z błotem ciężarną gwiazdę TVP. „Gruba, brzydka, rozczochrana”

 ZOBACZ TAKŻE: Psi dramat na polskiej ulicy! Agresywny pitbull rzucił się na kobietę i jej psa

Śluby gwiazd w 2018 roku
Fot. Instagram/Dominika Gwit
Dominika Gwit
Fot. Instagram/Dominika Gwit
Dominika Gwit
Fot. Instagram/Dominika Gwit

Czy jesteś fanem Dominiki Gwit?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Gwiazdy, które wzięły ślub w 2018 roku [ZDJĘCIA]


Jakim autem jeździ Mucha? Szczęka opada! Samochody znanych Polek [ZDJĘCIA]

Zobacz również