Po latach w końcu usłyszała diagnozę. Fani gwiazdy Polsatu zmartwieni

Po latach w końcu usłyszała diagnozę. Fani gwiazdy Polsatu zmartwieni Źródło: Fot. Max Pixel

Polsat zaprosił Dominikę Gwit do 7 edycji "Tańca z Gwiazdami", w której zachwyciła swoimi umiejętnościami na parkiecie. Gwiazda licznych filmów i seriali jest znana fanom przede wszystkim z bardzo pozytywnego nastawienia do życia bez względu na napotykane przeciwności losu. Kiedy jednak aktorka wyznała na Instagramie, że po latach usłyszała lekarską diagnozę, wielu widzów bardzo się zmartwiło.

Dominika Gwit bez wątpienia przeżywa w ostatnim czasie bardzo wiele dobrych, szczęśliwych chwil. Artystka wzięła bowiem ślub ze swym ukochanym oraz otrzymała kolejne zawodowe propozycje, które z radością przyjęła. Fani byli więc niezwykle zadowoleni, że ich ulubienica cieszy się tak pozytywną passą.

Gwiazda telewizji Polsat zmartwiła fanów

Niespodziewanie Gwit zaskoczyła jednak widzów wpisem na swym koncie na Instagramie. Aktorka ujawniła bowiem, że po latach usłyszała wreszcie lekarską diagnozę. - Całuję Was moi Kochani! Wszystkich!!! I tych co lubią, i tych co nie lubią, i tych troskliwych też! Kocham i pozdrawiam! Zdrowia nam wszystkim życzę, bo ono najważniejsze! Ja o swoje dbam, dobrych lekarzy znalazłam i w końcu po wielu latach diagnozę mam! - napisała szczerze artystka. Wielu fanów było oczywiście zmartwionych nagłym wyznaniem aktorki. Ona sama szybko uspokoiła jednak liczne grono swych sympatyków, kontynuując wpis z charakterystycznym dla siebie niezwykle pozytywnym i troskliwym nastawieniem. - Dbajcie o siebie i swoich bliskich. Pamiętajcie! Ważne jest zdrowie także psychiczne! Nie dajcie się!!! Doły, kompleksy, frustracje, problemy wszelkiego rodzaju, które zwłaszcza jesienią dają się we znaki, często panują nad nami. Nie bójcie sie rozmawiać, szukac pomocy. Psycholog - lekarz jak każdy inny. Myślcie o sobie!!! Uwielbiam Was! - zaapelowała otwarcie Dominika Gwit.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy fani powinni martwić się o Dominikę Gwit?

Jak się więc okazuje, artystka wciąż może cieszyć się szczęściem, które sprzyja jej już od dłuższego czasu. Sympatycy talentu aktorki są zachwyceni tym, że chętnie dzieli się z nimi szczegółami prywatnego życia oraz traktuje ich z dużym szacunkiem i troską. Przypomnijmy, że Dominika Gwit zmagała się z różnymi dolegliwościami związanymi z nadwagą. Artystka przeszła jednak na dietę, na której znacząco schudła. Ostatecznie powróciła jednak do dawnej wagi. Sama zapewnia, że czuje się doskonale w swoim ciele.Najlepsze newsy dnia:

  1. Po 21 latach ujawniono wiadomość od księżnej Diany. Ukryła ją w swoich butach
  2. Kuchenne rewolucje: Widzowie są w szoku, Gessler zrezygnowała jeszcze przed startem
  3. Michał Szpak po raz pierwszy szczerze o swoim związku. Zaskakujące wyznanie
  4. Popek podjął decyzję o zakończeniu kariery. Fani nie mogą uwierzyć
Następny artykuł