Fani przecierają oczy ze zdumienia. Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę

Fani przecierają oczy ze zdumienia. Dominika Gwit przeszła spektakularną metamorfozę Źródło: Screen/youtube/Plejada

Widzowie telewizji Polsat przecierają oczy ze zdumienia i nie mogą uwierzyć w to, co widzą. Dominika Gwit pochwaliła się na Instagramie swoją niesamowitą metamorfozą, którą wszystkich wprawiła w osłupienie.

Polsat zaprosił kilka lat temu Dominikę Gwit do "Tańca z gwiazdami". To właśnie udział w tanecznym show sprawił, że dała się poznać jako osobliwa i sympatyczna aktorka. Wokół gwiazdy narosło wiele kontrowersji, a teraz - okazało się, że pochwaliła się metamorfozą.

Obecnie gwiazda telewizji Polsat obserwowana jest w mediach społecznościowych przez tysiące internautów, których bezustannie zaskakuje swoimi zdjęciami. Teraz wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, Gwit bowiem zademonstrowała tam swoją niewiarygodną metamorfozę. 

Gwiazda telewizji Polsat chwali się wiosenną metamorfozą. Fani w szoku

W ostatnim czasie Dominika Gwit nieco zniknęła z mediów. Niechętnie udzielała wywiadów, nie chciała również pokazywać się przed kamerami, a spory wpływ na to z pewnością miała jej kariera zawodowa. Występowała w dwóch spektaklach, jeździła po całej Polsce i nic dziwnego, że nieco zaniedbała codzienne przyjemności. 

Teraz jednak postanowiła to sobie odbić i udała się prosto do fryzjera. Ten, jak widać na zdjęciu poniżej, stanął na wysokości zadania i zagwarantował gwieździe niesamowitą metamorfozę. 

- Przez ostatnie miesiące tak zarobiona byłam, że w ogóle nie pamiętałam, kiedy robiłam coś z włosami. Na szczęście moi kochani fryzjerzy są zawsze na posterunku i ratują moje włosy z każdej opresji. Uwielbiam was i dziękuję za piękną wiosenną fryzurę - napisała pod opublikowanym zdjęciem. 

Trzeba przyznać, że rzeczywiście z fotografii aż czuć nadchodzącą wiosnę, co zresztą potwierdzili fani w komentarzach pod opublikowanym wpisem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są zachwyceni jej przemianą Dominiki Gwit

Zdjęcie w nowej odsłonie wprawiło internautów w osłupienie. Publikację natychmiast zasypała lawina serduszek oraz pozytywnych komentarzy, w których wszyscy zgodnie podkreślali, że wygląda niezwykle atrakcyjnie, świeżo i dużo młodziej. 

- Wow wyglądasz niesamowicie! Muszę przyznać, że dobrze dobrana fryzura całkowicie zmienia wygląd człowieka - pisze fanka. 

- Fenomenalnie pasuje ci ta fryzura. Czuć przez nią świeżość, wiosnę i wyglądasz dużo młodziej. Genialny fryzjer, gratuluje - dodaje kolejna. 

- Super słoneczne refleksy, taka świeżość wraz z wiosną. Bardzo ci do twarzy w tych włoskach - czytamy. 

Fot. Instagram/Dominika Gwit

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Pierwszą ciążę długo ukrywała przed mediami. Lewandowska pokazała właśnie ciążowy brzuszek
  4. Groźna bakteria w produkcie Biedronki. Lepiej natychmiast wyrzućcie go do śmieci!
  5. Widzom TVN opadły szczęki. Agnieszka Szulim opowiedziała o stosunku w jacuzzi

Źródło: RMF FM

Następny artykuł