TzG
Fot. Wikipedia
Wiadomości Pikio - 29 Listopada 2018

Rodzice gwiazdy Polsatu załamani. Chodzi o jej chorobę

Polsat nawiązał współpracę z Dominiką Gwit przy jednej z edycji programu "Taniec z gwiazdami". Uwielbiana przez widzów aktorka zaskoczyła ich doskonałymi poczynaniami na parkiecie, jednak musiała się także niestety zmierzyć z ogromną krytyką ze względu na swoją wagę. Artystka opowiedziała właśnie niezwykle szczerze o odczuciach jej rodziców związanych z chorobą, jaką jest w jej przypadku otyłość. Na przypadłość tę i związane z nią powikłania umiera rocznie około 2,5 miliona osób na świecie.

Polsat wypromował Dominikę na jedną ze swych największych gwiazd, kiedy wzięła udział w bardzo popularnym, tanecznym show stacji. Aktorka jest obecna w krajowym show-biznesie od naprawdę wielu lat. Występuje zarówno w filmach oraz serialach telewizyjnych, jak i na teatralnych deskach. Widzowie kochają ją za poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia. Niestety artystka musi się także mierzyć z ogromną dozą krytyki, skupioną przede wszystkim wokół jej wagi.

Gwiazda telewizji Polsat szczerze o swej chorobie

Gwit przeszła jakiś czas temu gigantyczną przemianę. Aktorka zrzuciła wtedy bardzo dużo kilogramów, jednak ostatecznie powróciła do starej wagi, dopadł ją efekt jo-jo. Nigdy nie wstydziła się mówić otwarcie, że jest chora i że jej życie niezmiennie komplikuje otyłość. Dolegliwość ta miała oczywiście przez lata niezwykle martwić rodziców aktorki, którzy są ponoć z natury bardzo pozytywnymi, pełnymi dobrej energii ludźmi, niezwykle dbającymi o córkę.- Oni zawsze są uśmiechnięci, radośni… Kochani rodzice. I gdy chcę naładować baterie, wtedy jadę do nich do domu pod Gdynią - opowiedziała szczerze wyraźnie przywiązana do rodziców Gwit.

Jak rodzice Dominiki Gwit reagowali na jej chorobę?

Warto jednak zaznaczyć, że zanim artystka usłyszała prawidłową diagnozę i wdrożyła skuteczne leczenie, przez lata nie wiedziała, dlaczego znacząco tyje. Fakt ten załamywał jej ukochanych rodziców, gdyż nie mieli pojęcia, jak mogą pomóc choremu dziecku. Walka z trudnościami córki dla nich także była więc niezwykle trudna i wymagająca, jednak nie zamierzali się w niej oczywiście poddać.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Tajner i WiśniewskiŻona Wiśniewskiego wyjawiła prawdę o ich związku. Tego się nie spodziewaliśmy!Czytaj dalej
- Chodziło o moje zdrowie, rodzice nie wiedzieli, co mi jest. W pewnym momencie sama zaczęłam szukać przyczyn mojego tycia. Zanim trafiłam do odpowiedniego lekarza, straciłam dużo czasu. Wreszcie w tym roku zostałam prawidłowo zdiagnozowana. Cierpię na insulinooporność i zespół metaboliczny. Dostałam leki, regularnie odwiedzam panią doktor - ujawniła otwarcie Dominika Gwit, znana ze swej szczerej postawy oraz odwagi w mówieniu o rzeczach trudnych.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Biedronki w całej Polsce zostaną zamknięte?! Już niedługo możecie przeżyć ciężki szok
  2. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Ekspert tłumaczy
  3. Beata Tadla przemalowała się na blond! Wygląda jak nie ona
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. „Załamanie”. Aktorka grająca „Bożenkę” w Na dobre i na złe opowiada o koszmarze
ZAMIANA
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News