Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok Źródło: Instagram/joanna.cesarz.smps

Gwiazda telewizji Polsat znów rozpaliła zmysły swoich obserwatorów, w szczególności ich męskiej części. Celebrytka pokazała zdjęcie prosto z plaży, gdzie opalała się topless. Udowodniła, że kompleksy nie są dla niej problemem.

Największy biust stacji Polsat po raz kolejny bryluje w mediach społecznościowych, a internauci nie potrafią odmówić sobie komentarza na taki widok. Popularna modelka z dumą zaprezentowała swoje nagie piersi i odebrała mowę wszystkim hejterom. Powód, dla którego zdecydowała się opublikować tak odważne zdjęcie, jest dość zaskakujący. 

Trudno oderwać wzrok. Największe piersi telewizji Polsat znów na wolności 

Baczni obserwatorzy polskich celebrytów z pewnością zauważyli, że to nie jest pierwszy raz, gdy Joanna Cesarz, znana z programu "Supermodelka Plus Size", eksponuje swój biust. Na jej Instagramie pojawiło się już kilka podobnych fotografii, i choć fani mogliby się już przyzwyczaić do tego widoku, tym razem także żywo zareagowali na odważny post. 

Modelka zapozowała zupełnie nago, prosto ze słonecznej plaży. Okazuje się, że celebrytka była niepocieszona swoim brakiem opalenizny, dlatego wybrała się na krótkie wczasy, a dla szybszego efektu postanowiła opalać się topless. 

- Muszę coś ze sobą zrobić, bo już nie jestem taka opalona - podpisała zdjęcie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Fani szaleją 

Chyba dla nikogo nie będzie zaskoczeniem, że już kilka chwil po publikacji internauci zasypali swoją ulubienicę komentarzami. Fani byli wprost zachwyceni odwagą i dystansem gwiazdy Polsatu, która po raz kolejny udowodniła, że mimo kilku dodatkowych kilogramów, czuje się piękna i kobieca. Nietrudno się zatem dziwić, że szczególnie żeńska część jej obserwatorów postanowiła to docenić. Komentarze ociekają miłymi słowami pod adresem Joasi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Kobiety nie wiedziały, że nagrywa je ukryta kamera. Nagranie pokazało, jak perfidnych rzeczy dopuszczały się na grobach

- Samo piękno, jak miło popatrzeć - komplementuje fan. 

- Za to piersi miód malina - dodaje kolejny. 

- Jak ja Cię uwielbiam, kolejny raz oglądałam modelkę plus size by popatrzeć na Ciebie i Twoją przemianę - wyznaje obserwatorka. 

- Podziwiam za odwagę - zdradza jeszcze inna. 

- Asiu cudownie wyglądasz - czytamy.

- OSZALAŁEM! - zachwyca się kolejny fan.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
  3. Kotlety schabowe z "niespodzianką" rozpieszczają podniebienia. Przepis jest niebywale łatwy
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Największe piersi Polsatu znów na wolności. Gwiazda opala się topless, a fani szaleją na ten widok

Źródło: instagram 

Następny artykuł