Przerażające obrazki na Polsacie. Balon spadł na linię energetyczną, szybko doszło do pożaru, 2 osoby były w koszu

Przerażające obrazki na Polsacie. Balon spadł na linię energetyczną, szybko doszło do pożaru, 2 osoby były w koszu Źródło: www.waszdzienpodniu.pl

Polsat pokazał niezwykle dramatyczne ujęcia. Balon spadł na linię wysokiego napięcia i błyskawicznie zaczął się palić. Wiadomo, że w koszu były dwie osoby.

Polsat poinformował o dramatycznym zdarzeniu, do którego doszło w województwie wielkopolskim. Wieczorny lot balonem, w którym brały udział dwie osoby, miał niezwykle dramatyczny finał. Balon spadł na linię wysokiego napięcia. Pożar wybuchł błyskawicznie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20:00. Balon leciał między Kłębowem a Świętnem w województwie wielkopolskim. Nikt nie podejrzewał, że lot zakończy się w tak dramatyczny sposób. Poszycie balonu szybko zaczęło płonąć, a o wypadku natychmiast poinformowane zostały służby.

Polsat pokazał dramatyczne ujęcia: balon spadł na linię energetyczną i zaczął płonąć  

Na miejsce natychmiast przyjechały odpowiednie służby. Jak podaje Polsat, straż pożarna została zaalarmowana przez jedną z osób, które podróżowały balonem. Na miejsce przybyły dwa zastępy strażaków, którzy rozpoczęli walkę z ogniem.

Strażacy z OSP Świętno i OSP Kębłowo działali bardzo sprawnie i bardzo szybko ugasili pożar. W związku z wypadkiem, o którym poinformował Polsat, musiały interweniować również służby energetyczne. Ich przedstawiciele również przybyli na miejsce zdarzenia. Tymczasowe wyłączenie prądu okazało się konieczne i okoliczni mieszkańcy musieli liczyć się z utrudnieniami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W koszu podróżowały dwie osoby. Wiadomo, co się z nimi stało

Wypadek, do którego doszło na terenie województwa wielkopolskiego, na kilka godzin zablokował drogę powiatową. Oznaczało to znaczne utrudnienia dla kierowców, którzy przejeżdżali w pobliżu miejsca zdarzenia. Wiadomo również, co stało się z osobami, które znajdowały się w koszu balonu.

Zdjęcie pożaru, które udostępnił Polsat, wyglądały bardzo dramatycznie. Jednak osoby, które znajdowały się w koszu przeżyły i nie odniosły żadnych obrażeń. Lokalne media poinformowały, że w momencie wybuchu pożaru zachowały zimną krew i zaalarmowały straż pożarną. 

Nie wiadomo, z jakiego powodu balon spadł na linię wysokiego napięcia. Informacja ta nie została podana do publicznej wiadomości, ponieważ sprawa czeka na wyjaśnienie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News