Przerażające obrazki na Polsacie. Balon spadł na linię energetyczną, szybko doszło do pożaru, 2 osoby były w koszu

Przerażające obrazki na Polsacie. Balon spadł na linię energetyczną, szybko doszło do pożaru, 2 osoby były w koszu Źródło: www.waszdzienpodniu.pl

Polsat pokazał niezwykle dramatyczne ujęcia. Balon spadł na linię wysokiego napięcia i błyskawicznie zaczął się palić. Wiadomo, że w koszu były dwie osoby.

Polsat poinformował o dramatycznym zdarzeniu, do którego doszło w województwie wielkopolskim. Wieczorny lot balonem, w którym brały udział dwie osoby, miał niezwykle dramatyczny finał. Balon spadł na linię wysokiego napięcia. Pożar wybuchł błyskawicznie.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 20:00. Balon leciał między Kłębowem a Świętnem w województwie wielkopolskim. Nikt nie podejrzewał, że lot zakończy się w tak dramatyczny sposób. Poszycie balonu szybko zaczęło płonąć, a o wypadku natychmiast poinformowane zostały służby.

Polsat pokazał dramatyczne ujęcia: balon spadł na linię energetyczną i zaczął płonąć  

Na miejsce natychmiast przyjechały odpowiednie służby. Jak podaje Polsat, straż pożarna została zaalarmowana przez jedną z osób, które podróżowały balonem. Na miejsce przybyły dwa zastępy strażaków, którzy rozpoczęli walkę z ogniem.

Strażacy z OSP Świętno i OSP Kębłowo działali bardzo sprawnie i bardzo szybko ugasili pożar. W związku z wypadkiem, o którym poinformował Polsat, musiały interweniować również służby energetyczne. Ich przedstawiciele również przybyli na miejsce zdarzenia. Tymczasowe wyłączenie prądu okazało się konieczne i okoliczni mieszkańcy musieli liczyć się z utrudnieniami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W koszu podróżowały dwie osoby. Wiadomo, co się z nimi stało

Wypadek, do którego doszło na terenie województwa wielkopolskiego, na kilka godzin zablokował drogę powiatową. Oznaczało to znaczne utrudnienia dla kierowców, którzy przejeżdżali w pobliżu miejsca zdarzenia. Wiadomo również, co stało się z osobami, które znajdowały się w koszu balonu.

Zdjęcie pożaru, które udostępnił Polsat, wyglądały bardzo dramatycznie. Jednak osoby, które znajdowały się w koszu przeżyły i nie odniosły żadnych obrażeń. Lokalne media poinformowały, że w momencie wybuchu pożaru zachowały zimną krew i zaalarmowały straż pożarną. 

Nie wiadomo, z jakiego powodu balon spadł na linię wysokiego napięcia. Informacja ta nie została podana do publicznej wiadomości, ponieważ sprawa czeka na wyjaśnienie.

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

źródło: Polsat News

Następny artykuł