Polsat informuje o tragedii na południu Polski. Auto wjechało pod pociąg

Polsat informuje o tragedii na południu Polski. Auto wjechało pod pociąg Źródło: Facebook.pl//mamNewsapl

Polsat poinformował o groźnie wyglądającym wypadku w Małopolsce. Na przejeździe kolejowym doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym. Na szczęście obyło się bez ofiar śmiertelnych.

Polsat News informuje dziś o kolejnym fatalnym wypadku na przejeździe kolejowym. Niestety, kolejny kierowca nie przestrzegał zasad bezpieczeństwa na drodze. 

Polsat News: Groźny wypadek na przejeździe kolejowym. Kolejny przypadek wjechania pod pociąg

Tuż przed przejazdem pociągu, samochód marki renault, wjechał na przejazd kolejowy w Andrychowie. Zdarzenie wyglądało naprawdę groźnie.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że prowadząca samochód kobieta nie zatrzymała się przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym. Pominęła elementarne zasady bezpieczeństwa wjeżdżając tuż pod pociąg relacji Kraków - Bielsko-Biała. 

Rozpędzony pociąg "przeciągnął" auto kilkadziesiąt metrów po torach. Kobieta prowadząca samochód cudem przeżyła zderzenie. Czytamy, że jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Nie ucierpiał również nikt z podróżujących pociągiem. Wypadek na długi czas zablokował jednak linię kolejową. W Andrychowie na miejscu wciąż pracują służby. Pasażerowie pociągu otrzymali transport zastępczy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W sieci krąży już filmik opublikowany przez serwis Mamnewsa.pl. Widzimy, jak do przeciągniętego przez pociąg pojazdu doskoczyła ekipa strażaków. Przypomnijmy, że nie jest to jedyny taki wypadek w ostatnim czasie.

Dowód bezmyślności za kierownicą tym razem zakończył się dla kierowcy łaskawie. Tyle szczęścia nie mieli za to medycy z ambulansu, którego kierowca wjechał 4 kwietnia na przejazd kolejowy w Puszczykowie, w momencie, gdy zamykały się słupki szlabanu. Pociąg zmiażdżył samochód ratowników. Na miejscu zginęła obsługa ambulansu, kierowca trafił do szpitala w stanie ciężkim. Wkrótce usłyszy zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginęły dwie osoby oraz sprowadzenie bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Perepeczko w młodości miał ciało kulturysty! Ależ on był przystojny! Zbieramy szczęki z podłogi
  2. MAKABRYCZNE wyznanie Beaty Tyszkiewicz! Jest chora? "Chcę dobrze wyglądać w trumnie"
  3. Pawłowicz pokazała zdjęcie z obiadu z Kaczyńskim i kotem. Popłaczecie się ze śmiechu
  4. Czwarta żona Wiśniewskiego boleśnie z niego zadrwiła. Turlamy się ze śmiechu
  5. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" umrze w potwornych męczarniach? Porażające doniesienia
  6. Brytyjczycy nie mogą uwierzyć. Księżna Kate uciekła z dziećmi z pałacu, rodzina królewska sypie się na naszych oczach

źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News