Kultowa aktorka TVP i Polsatu zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. "Dostałam 3 miesiące"

Kultowa aktorka TVP i Polsatu zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. "Dostałam 3 miesiące" Źródło: Fot. Facebook/Adrianna Biedrzyńska

Polsat od dawna kreuje największe gwiazdy polskiej telewizji i show biznesu. Jedną z najbardziej lubianych aktorek jest Adrianna Biedrzyńska znana z wielu polskich filmów i seriali. W ostatnim wywiadzie celebrytka zdradziła szczegóły swojej walki z rakiem. Pierwsza diagnoza ścinała z nóg. 

Polsat jest jedną z największych stacji telewizyjnych w naszym kraju, która od lat kreuje celebrytów i gwiazdy znane przez wszystkich Polaków. Jedną z najsłynniejszych polskich aktorek jest Adrianna Biedrzyńska, która odniosła wielki sukces grając w serialu Graczykowie, czyli Buła i spóła. Kobieta przez długie lata zmagała się ze śmiertelną chorobą, a w ostatnim wywiadzie zgodziła się opowiedzieć o swoich traumatycznych przeżyciach. Pierwsza diagnoza, którą usłyszała była przerażająca.

Polsat: pierwsza diagnoza aktorki była tragiczna

Adrianna Biedrzyńska swój wyrok usłyszała 4 lata temu - zdiagnozowano u niej guza mózgu, a lekarze nie dawali jej dużych szans na powrót do zdrowia. - Miały być trzy tygodnie, do trzech miesięcy. Taki początkowo wyrok otrzymałam" - napisała na Instagramie aktorka. Kobieta jednak się nie poddała, postanowiła walczyć do ostatnich dni i nie oddać się dobrowolnie chorobie. Poddała się naświetlaniom, które wbrew przypuszczeniom lekarzy zaczęły przynosić efekty, a guz zaczął się zmniejszać. Obecnie minęły już 4 lata, a kobieta jest zdrowa. Pochwaliła się nawet swoimi przeżyciami związanymi z rocznicą na portalu społecznościowym.

Adrianna Biedrzyńska uczciła kolejną rocznicę otrzymania nowego życia

Po zdiagnozowaniu guza mózgu i trudnym, czasochłonnym leczeniu kobieta oficjalnie powiedzieć może, że w końcu wróciła do zdrowia i pełni sił. Aktorka znana jest m. in. z występowania w serialu TVN Barwy Szczęścia czy hicie telewizji Polsat - Graczykowie, czyli Buła i spóła. Głośno o niej było również po udziale w produkcji filmu "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego. Teraz Biedrzyńska wspomina na swoim Instagramie czasy walki z chorobą. Kobieta opublikowała zdjęcie ze swoim lekarzem prowadzącym, który był przy niej w trudnych momentach jej walki z śmiertelną chorobą. Do tego dołączony był wzruszający wpis.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Miały być trzy tygodnie do trzech miesięcy. Taki początkowo wyrok otrzymałam, tyle życia przy pierwszej diagnozie obiecał mi lekarz. Wygrałam. Dzisiaj czwarta rocznica po zabiegu usunięcia intruza, guza mózgu, który odwiedził moją łepetynę i zagnieździł się nieproszony - napisała Biedrzyńska. Po publikacji okazało się, że wielu fanów aktorki kojarzących ją z TVP czy telewizji Polsat nawet nie było świadomych śmiertelnej choroby swojej idolki. Natychmiast pojawiły się dziesiątki komentarzy w których ludzie życzyli jej zdrowia i obchodzenia jeszcze wielu takich rocznic.
ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Tajemnicza i tragiczna śmierć polskiego antyterrorysty! Są zaskakujące wyniki sekcji zwłok
  2. Puścił głośną muzykę, żeby zagłuszyć jak torturuje matkę. Gdy policjanci weszli, prawie zemdleli
  3. Rozczulał jako dziecko w Rodzinie zastępczej. Teraz nie przypomina dawnego siebie
Następny artykuł