Polsat: Gwiazda doprowadziła do furii większość kobiet! Nie wybaczą jej

Polsat może się pochwalić niemałą liczbą gwiazd, tych bardziej i tych mniej znanych. Tym razem jedna z aktorek, występujących w hitowym serialu stacji "Przyjaciółki" ogromnie naraziła się licznym kobietom. Czy jej fanki jej to wybaczą?

Coraz więcej gwiazd obecnych jest nie tylko w telewizji czy prasie, ale także w mediach społecznościowych. W związku z tym nierzadko padają ofiarą hejtu - różnego rodzaju niemerytorycznej krytyki. Jeden z typowych objawów takiego zachowania skomentowała Agnieszka Sienkiewicz. Aktorka gra w serialu telewizji Polsat "Przyjaciółki". Skrytykowała one tzw. instamatki - kobiety, które chętnie na Instagramie atakują słynne matki za nieodpowiednią - ich zdaniem - opiekę nad dziećmi.

Gwiazda telewizji Polsat naraziła się milionom Polek

Agnieszka Sienkiewicz została zapytania przez serwis Party.pl o to, czy często pada ofiarą hejtu ze względu na opiekę nad swoim dzieckiem. Aktorka przyznała, że jej samej przytrafia się to rzadko, jednak ma świadomość, że taki rodzaj hejtu jest bardzo powszechny. - Uważam, że troszeczkę zbyt jesteśmy agresywne - kobiety - na Instagramie. Za dużo sobie trochę pozwalamy i wydaje mi się, że żadna matka nie chce źle dla swojego dziecka. I czasami to się przeradza w taką zbyt agresywną dyskusję, mniej merytoryczną, a bardziej taki atak. Myślę, ze troszeczkę więcej tolerancji, więcej spokoju, nawet dlatego, że matka, młoda matka, jest matką po raz pierwszy i ma prawo popełnić błędy. Ma prawo nie założyć czapeczki, ma prawo nie ułożyć dobrze dziecka w nosidełku. Więc myślę, że trochę więcej takiej tolerancji, spójrzmy też na siebie, że każda z nas zaczynała, każda z nas popełniała błędy i bardziej akceptujmy to u siebie nawzajem - powiedziała aktorka. Te słowa z pewnością nie zostaną odebrane pozytywnie przez liczne kobiety, które chętnie pouczają sławne matki na Instagramie. Wiele z nich uważa, że błędne ułożenie dziecka w nosidełku albo niezałożenie mu czapeczki jest zbrodnią, która jest niewybaczalna, a "instagramowe gwiazdeczki" zamiast właściwie opiekować się dziećmi, w głowach mają jedynie "sweet focie".

Kim jest Agnieszka Sienkiewicz?

Agnieszka Sienkiewicz jest aktorką najbardziej znaną obecnie z produkcji stacji Polsat "Przyjaciółki". Ukończyła Policealne Studium Teatralne w Olsztynie. Prócz gry w serialu występuje także na deskach warszawskiego teatru Kwadrat oraz kaliskiego teatru im. Bogusławskiego. Już wcześniej, nim zaczęła grać w "Przyjaciółkach", występowała w serialach, m.in. "Na dobre i na złe", "Plebanii" oraz "Samo życie". W polsatowskich "Agentkach" zagrała pierwszoplanową rolę Magdy Jaroszek. W 2017 roku wzięła ślub z Mikołajem Gauerem, aptekarzem. Uroczystość odbyła się w Łodzi. Wcześniej, w 2016 roku urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Zosię.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Kochały ją miliony Polek. Aktorka zmarła w biedzie
  2. Dramat gwiazdora disco polo. Porwali mu syna, przeżył piekło
  3. Wojciechowska mocno zaatakowała swoich fanów! Tego jej nie wybaczą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News