Wielka gwiazda Polsatu pochwaliła się czymś NAJWSPANIALSZYM! Obrzydliwy hejt: "Żenująca kretynka"

Wielka gwiazda Polsatu pochwaliła się czymś NAJWSPANIALSZYM! Obrzydliwy hejt: "Żenująca kretynka"

Polsat uczynił z Agnieszki Kaczorowskiej jedną ze swych największych gwiazd dzięki udziałowi artystki w programie "Taniec z gwiazdami". Aktorka jakiś czas temu ogłosiła, że jest w ciąży, czym niezwykle ucieszyła swoich fanów. Kiedy jednak podzieliła się w tym kontekście z internautami czymś naprawdę wyjątkowym, spadł na nią bardzo bolesny hejt.

Agnieszka Kaczorowska występowała w programie "Taniec z gwiazdami" na antenie telewizji Polsat jako nauczycielka celebrytów. Jej talent oraz determinacja podbiły serca widzów, spośród których niewielu wiedziało wcześniej, że zawodowo zajmuje się także występami na parkiecie.

Polsat: gwiazda programu "Taniec z gwiazdami" spodziewa się dziecka

Kiedy media jakiś czas temu obiegły informacje, że artystka nie pojawi się w nowej edycji show, w sieci zaroiło się od teorii związanych z przyczynami podobnego stanu rzeczy. Chociaż ostatecznie nie ujawniono konkretnych szczegółów jej decyzji, to sama Kaczorowska ogłosiła, że jest w ciąży, co potraktowano jako główny powód jej wycofania się z "Tańca z gwiazdami". - Dziś świętujemy radosną nowinę. Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija. Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy... W 2019 dołączy do nas małe Pelątko i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań... Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi - napisała 31 grudnia 2018 roku Kaczorowska na swym koncie na Instagramie, ogłaszając radosną nowinę.

Obrzydliwy hejt na Agnieszkę Kaczorowską za podzielenie się czymś bardzo cennym

Od tamtej pory minęły już prawie dwa miesiące. Brzuszek artystki wyraźnie się zaokrąglił, czym chętnie pochwaliła się fanom za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chociaż pokazała internautom coś wyjątkowo ważnego, cennego i intymnego, spadła na nią ogromna krytyka.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Ekspertka... Był lans na ślubie. Teraz na ciąży infantylnej, a na końcu będzie znawcą od dzieci. Napisze książkę i będzie kupczyć własnym dzieckiem. Zero klasy - napisał czytelnik jednego z portali plotkarskich w sekcji komentarzy. - Czego to dla lansu nie zrobią, a jakie mniemania o sobie, że "fani" chcą podziwiać cudowne dzieci celebrytów - dodał kolejny internauta. - Żenująca kretynka - stwierdził inny czytelnik, także nie szczędząc ciężarnej Kaczorowskiej bardzo gorzkich, przykrych słów. Polsat Fot. Instagram/Agnieszka Kaczorowska Polsat Fot. Screen Pudelek.pl Polsat Fot. Screen Pudelek.pl Polsat Fot. Screen Pudelek.pl Polsat Fot. Screen Pudelek.plZOBACZ TAKŻE:
  1. Legenda Rolnik szuka żony w nieoczekiwany sposób układa sobie życie! Gratulacje
  2. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  3. Wielki konflikt w Tańcu z Gwiazdami?! Justyna Żyła w centrum zamieszania
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Będzie historyczny sukces? Zimna Wojna nominowana do Oscara w kilku kategoriach
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News