Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia

Polsat jako jedna z największych stacji w naszym kraju bezustannie dbać musi o swój nienaganny wizerunek, dzięki któremu cieszyć się może gigantycznymi zyskami generowanymi przez widzów. W ostatnim czasie jednak telewizją wstrząsnął ogromny skandal, a teraz wyrzucona gwiazda publikuje szokujące zdjęcia. 

Polsat, szczególnie teraz w tym wyjątkowym, świątecznym okresie, dbać musi o swój perfekcyjny, dopracowywany przez wiele lat, wizerunek. Zarząd telewizji jest świadomy, że w ciągu tych kilku dni przed telewizorami zasiądą wspólnie miliony Polaków, nie można więc pozwolić sobie na żadną wpadkę, przez którą wpływy z oglądalności mogłyby zostać ograniczone. Niefortunnie jednak niedawno stacją wstrząsnął ogromny skandal, przez który wyrzucono uwielbianą przez Polaków gwiazdę. To znacząco nadszarpnęło to, w jaki sposób wszyscy postrzegamy Polsat, a teraz celebrytka postanowiła opublikować zdjęcia, które dodały oliwy do ognia.

Agnieszka Kaczorowska wyrzucona przez Polsat

Polsat zaskoczył decyzją o zerwaniu współpracy z Agnieszką Kaczorowską wszystkich swoich widzów. Do tej pory była ona uwielbianą przez fanów tancerką w programie "Dancing with the Star. Taniec z gwiazdami", a jej popularność dorównywała uwielbieniu, jakim Polacy darzyli celebrytów, którzy z nią tańczyli. Wszystko niestety skończyło się wraz z momentem, w którym kobieta postanowiła przed kamerami zrobić coś, czego nie ustaliła wcześniej ze stacją. Otóż zareklamowała publicznie szkołę tańca, którą prowadzi, czego Polsat nie mógł przełknąć. Oficjalnie poinformowano, że kobieta w najnowszym sezonie "Taniec z gwiazdami" już nie wystąpi, a teraz zdecydowała się na opublikowanie szokującego zdjęcia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej

Gorące zdjęcia Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska dała się poznać jako celebrytka wyjątkowo skromna i cicha, choć znająca swoją wartość. Sympatyczna i zawsze uśmiechnięta kobieta cieszyła się ogromną popularnością i sympatią, skandal z jej udziałem jednak zaskoczył absolutnie wszystkich. Teraz okazuje się, że na tym nie koniec. Kobieta wciąż obserwowana jest na Instagramie przez tysiące Polaków, którzy stanęli po jej stronie w konflikcie ze stacją. Teraz była gwiazda Polsatu postanowiła dolać oliwy do ognia - opublikowała krótkie nagranie, na którym leży w wannie zupełnie naga. Jak można się domyślić, widok pięknej celebrytki rozgrzał wszystkich jej fanów, a wpis natychmiast zalała cała lawina komentarzy od zachwyconych mężczyzn.polsat Fot. Instagram/agakaczorZOBACZ TAKŻE:
  1. Julia Wieniawa i Antek Królikowski rozstali się. Fani są zrozpaczeni
  2. Quebonafide z dziewczyną: Razem wyglądają po prostu cudownie!
  3. Hanna Lis załamana przed świętami. Śmierć zabrała jej szczęście
  4. Ostatnie słowa Wodeckiego o Wigilii. „Mama płakała”
  5. Nie uwierzycie. Oto co Doda zrobiła, kiedy zarobiła pierwsze pieniądze
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News