Koszmar, pociąg stanął w ogniu, ludzie wyskakiwali przez okna. 62 pasażerów nie żyje, 31 jest rannych, tragedia za granicą

Koszmar, pociąg stanął w ogniu, ludzie wyskakiwali przez okna. 62 pasażerów nie żyje, 31 jest rannych, tragedia za granicą Źródło: unsplash/Arny Mogensen/

Polsat przekazał potworne informacje zza granicy. Doszło do wybuchu pożaru w pociągu, w którym znajdowały się dziesiątki pasażerów. Blisko 70 osób zginęło.

Jak podaje Polsat, pociąg niespodziewanie stanął w ogniu, który rozprzestrzeniał się w zatrważającym tempie, raniąc kolejne osoby. Choć służby szybko wkroczyły do akcji, wielu z poszkodowanych nie udało się ocalić. Do mediów napływa coraz więcej tragicznych informacji.

Koszmarne wiadomości przekazywane przez Polsat. 62 pasażerów zginęło w pożarze pociągu 

Do zdarzenia doszło czwartek w jadącym pociągu w prowincji Pendżab w pobliżu miasta Lijakatpur w Pakistanie. W czasie drogi z największego pakistańskiego miasta Karaczi do Rawalpindi na północy kraju w jednym z wagonów wybuchł pożar, który rozprzestrzeniał się na tyle szybko, że w zaledwie chwilę doszczętnie strawił łącznie trzy wagony. 

Wśród podróżujących wybuchł popłoch, a każdy z nich chciał ocalić swoje życie. Pędząca maszyna i docierający do kolejnych przedziałów ogień tworzyły obraz rodem z horroru. Ludzie zaczęli wyskakiwać przez okna, jednak wielu z nich nie przeżyło upadku. W chwili obecnej mówi się o co najmniej 62 ofiarach śmiertelnych, które zginęły nie tylko od samego ognia, ale również, jak donoszą zagraniczne media, wskutek próby ratunku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co doprowadziło do tragedii?  

Prócz ofiar śmiertelnych, podano informacje o co najmniej 31 osobach rannych, jednak zgodnie z przekazywanymi wiadomościami, liczba pasażerów zabitych wciąż może wzrastać. Lokalna policja od razu wszczęła śledztwo, by ustalić, co dokładnie doprowadziło do tragedii. Na pierwsze informacje w tej sprawie nie trzeba było długo czekać. 

Dzisiaj grzeje: 1. Opiekunka Violetty Villas robiła jej straszne rzeczy. Trafi za to do więzienia

2. Już za chwilę pogoda zwariuje, czegoś takiego nikt się nie spodziewał. Nad Polskę nadciąga "Biskajskie ciepło"

Z wstępnych ustaleń wynika, że w jednym z wagonów doszło do wybuchu kuchenki gazowej, której pasażerowie, wbrew zasadom, użyli w czasie przygotowywania śniadania. Według ministra ds. kolei Sheikha Rasheeda Ahmada do niestosowania się do regulaminu dochodzi niezwykle często, jednak dotychczas nie miała miejsca podobna tragedia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus dla emerytów w wysokości 10 zł. Wielu otrzymało GŁODOWE świadczenia
  2. DRAMAT gwiazdy TVP. Mąż aktorki w ciężkim stanie
  3. Bardzo smutna wiadomość. 2-letnia córka gwiazdora, którego hity znają tysiące osób, zmarła na jego oczach
  4. Apel rodziny zmarłej w tragicznych okolicznościach mamy i jej trzech małych córek. Polsat przekazał smutne informacje
  5. Nagle wstał i na żywo zaczął pokazywać wszystkie tajemnice własnego domu. Twierdzi, że kontaktuje się ze zmarłymi

Źródło: polsat news 

Następny artykuł